Co warto zobaczyć wiosną? Przedstawiamy 5 najpiękniejszych miejsc!

Posted by Dobrucki Team
Category:
Ocena

Za oknem możemy zaobserwować już pierwsze kwitnące kwiaty. Mimo że pogoda w kratkę, to zdecydowanie słoneczne dni zdarzają się częściej od tych pochmurnych. Słyszymy ptaki za oknem, ludzie częściej i chętniej wybierają się na spacery… To oznacza jedno — wiosna jest z nami! 

Jeszcze odrobinę musimy poczekać, by pogoda nas rozpieszczała, ale już jest doskonały moment na to, by zaplanować pierwsze, wiosenne wycieczki. Skorzystaj z komfortu, jaki zapewnia przewozy autokarowe w Gdańsku. Nie wiesz, dokąd się wybrać? Nie martw się, śpieszymy z pomocą! Przedstawiamy pięć najpiękniejszych miejsc, które koniecznie trzeba odwiedzić na wiosnę. 

Ir djvG5VvLOt uMmCewWBMx 5kMPLDxpv0085QNDNkxJRZzTxtj5HjZFSEuKFO5AusabfBSEfSoIFg9uW69oQ0jv3v utCWcVfXQKhAap4m1BAz0fwcKtEYbwOzbtnq2BJR4iRq - Co warto zobaczyć wiosną? Przedstawiamy 5 najpiękniejszych miejsc!

PO PIERWSZE — DŁUGI TARG

Długi Targ jest bez wątpienia najbardziej reprezentacyjną ulicą Gdańska. Kolorowe kamienice, wiele zabytków — to najbardziej przyciąga turystów. Sam Gdańsk, rzecz jasna, jest miejscem wartym zobaczenia, ale na szybką wycieczkę Długi Targ będzie najlepszy! 

Znajduje się tam Fontanna Neptuna, Ratusz, Dwór Artusa, Zielona Brama. Wszystkie najważniejsze miejsca do zobaczenia odwiedzając Gdańsk! 

PO DRUGIE — PLAŻE TRÓJMIASTA

W sieci możemy znaleźć całe mnóstwo informacji na temat trójmiejskich plaż. Najlepiej sprawdzić samemu, która plaża jest najpiękniejsza! Wynajem autokarów w Gdańsku nie jest żadnym problemem — zbierz rodzinę i znajomych, objedźcie trójmiejskie plaże i sami sprawdźcie, które kąpielisko jest najpiękniejsze! 

PO TRZECIE — TRÓJMIEJSKI PARK KRAJOBRAZOWY

Parki krajobrazowe to niewątpliwie duma naszego kraju! Skorzystaj z tego, że przewóz osób w Gdańsku jest bajecznie prosty do zorganizowania i spraw bliskim niespodziankę — rodzinna wycieczka do parku jest zawsze dobrym pomysłem, a do parku krajobrazowego — najlepszym! 

To miejsce polecamy zwłaszcza mieszczuchom — malownicza przyroda na pewno zachwyci, a wszechobecna zieleń na pewno pomoże się zrelaksować i oczyścić myśli!

PO CZWARTE — WYDMA ŁĄCKA

Masz ochotę na większą wyprawę? Autokary w Gdańsku można wynająć szybko, tanio i na tyle czasu, ile nam potrzeba. Wydma Łącka jest atrakcyjnym miejscem wycieczki — i dzieci, i dorośli na pewno będą zadowoleni! 

OrACfxrxmVLxGKORkSjQzMvQzQfsDfzxNt C3yfteOU5Hoc2uGzUpsTjrgQ6pJhoktwJaltnAK1aGh3byiospDY1gqFtRuhJM1CraM3JZCfrUjZMip6kzdw hxQAxGh29hsNEg8F - Co warto zobaczyć wiosną? Przedstawiamy 5 najpiękniejszych miejsc!

Jeśli cenicie sobie przyrodę, piękne krajobrazy, Wydma Łącka będzie doskonałym rozwiązaniem.

PO PIĄTE — PARK DINOZAURÓW 

Park Dinozaurów niewątpliwie robi wrażenie! Jest atrakcyjny i dla dzieci, i dorosłych. To idealne rozwiązanie na ciekawą, rodzinną wycieczkę! Dojazd tam jest prosty, a ilość atrakcji ogromna! Każdy członek rodziny znajdzie w parku coś ciekawego dla siebie. 

Jeśli nasze propozycje przypadły wam do gustu, nie czekajcie! Zostało tylko ustalić dzień, wynająć autokar, zebrać rodzinę i przyjaciół i nic, tylko korzystać z wiosny!