Firma Dobrucki jako lider na rynku trójmiejskim już od ponad 30 lat prowadzi profesjonalny wynajem autokarów. Posiadamy nowoczesną, rozbudowaną flotę, która obejmuje zróżnicowane pojazdy – od 8-miejscowych mikrobusów, aż po 67-miejscowe autokary. Z pewnością znajdziesz u nas odpowiedni środek transportu, niezależnie od tego, czy organizujesz prywatny przejazd, firmowy wyjazd, czy zagraniczną wycieczkę.

Pomożemy Ci zaplanować podróż oraz dopilnujemy, by cały proces wynajmu autokaru przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Przy okazji doradzimy, jaki pojazd najlepiej się sprawdzi oraz wyznaczymy optymalną trasę. Współpracujemy jedynie z doświadczonymi kierowcami, którzy doskonale znają północne tereny Polski. Ze wsparciem naszych ekspertów zaplanujesz idealną wycieczkę autokarem po Trójmieście, a także w każdym innym miejscu w Polsce czy Europie.

Oferujemy wynajem autobusów, autokarów oraz innych pojazdów, które posiadają nie tylko aktualne przeglądy oraz ubezpieczenia, ale też nowoczesne udogodnienia. Wśród nich można wymienić m.in. rozkładane siedzenia, klimatyzację, odtwarzacze DVD i monitory czy lodówki. Dodatkowo wybrane autokary są wyposażone w toalety, mini kuchnie, stoły czy części wypoczynkowe. W takich pojazdach można podróżować w komfortowych warunkach, dlatego nawet najdłuższa trasa na pewno będzie przyjemna.

Przekonaj się, kiedy warto wynająć autokar z kierowcą w Trójmieście!

Autokar dla grupy zorganizowanej

Firma Dobrucki pomaga wybrać idealny autokar dla grupy zorganizowanej. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w przystępnej cenie. Oferujemy nowoczesne pojazdy prowadzone przez zawodowych kierowców. Zawsze w tym samym stopniu dbamy o komfort i bezpieczeństwo, niezależnie od wielkości grupy.

Autokar na wycieczkę

Autokar na wycieczkę to idealne rozwiązanie, gdy planuje się wyjazd do Trójmiasta albo w inne rejony Polski czy Europy. Współpracujemy z lokalnymi oraz zagranicznymi organizatorami, dostarczając grupom o różnej liczebności nowoczesne autokary wycieczkowe w klasach Executive, Corporate i VIP.

Wynajem autokaru na wycieczkę szkolną

Wynajem autokaru na wycieczkę szkolną w firmie Dobrucki to najbardziej opłacalne, najwygodniejsze, ale przede wszystkim najbezpieczniejsze rozwiązanie. Nasze pojazdy są regularnie serwisowane, dlatego gwarantujemy, że są w pełni sprawne i niezawodne. Do tego posiadają siedzenia z pasami bezpieczeństwa oraz wiele innych udogodnień przydatnych w przypadku małych pasażerów, takich jak np. WC czy odtwarzacze DVD.

USŁUGA OBEJMUJE:

 • Szkolne wycieczki jednodniowe.
 • Szkolne wycieczki objazdowe po Polsce.
 • Wyjazdy na wydarzenia sportowe.

Wynajem autobusów dla firm

Firma Dobrucki realizuje także wynajem autobusów i autokarów dla firm. Oferujemy również samochody osobowe oraz realizujemy przewozy osób. Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi przedsiębiorcami.

USŁUGA OBEJMUJE:

 • Transport personelu.
 • Wycieczki motywacyjne i integracyjne.
 • Wyjazdy na konferencje.
 • Wyjazdy na wydarzenia wieczorne towarzyszące konferencjom.
 • Wynajem autokarów VIP.
 • Wynajem limuzyn VIP.

Autokar na konferencje

Autokar na konferencję pozwala stworzyć profesjonalny wizerunek wydarzenia. Doskonale sprawdza się w przypadku konieczności przewozu grupy, czy np. odbioru gości z lotniska/hotelu. Aby zmniejszyć obciążenia po stronie organizatorów, proponujemy wsparcie ze strony naszych koordynatorów transportowych, którzy pomagają zaplanować i skoordynować transport osób.

USŁUGA OBEJMUJE:

 • Transport z lotniska / na lotnisko w Gdańsku.
 • Transport z hotelu na miejsce spotkania.
 • Wieczorny transport do restauracji / na bankiet.
 • Koordynacja usług transportowych dla dużych wydarzeń.
 • Wynajem dużych autokarów, mini-autokarów, autokarów VIP, limuzyn i samochodów osobowych.

Wynajem autokaru dla osób prywatnych

Wynajem autokaru w Trójmieście dla osób prywatnych to świetna opcja, gdy planuje się przyjazd w celach wypoczynkowych. W wygodny sposób można zorganizować sobie odbiór z lotniska i transport w wybrane miejsca. Dzięki temu nie trzeba martwić się jazdą po nieznanym mieście, opłatami za parkowanie czy niemożliwością wypicia alkoholu.

Każdy kierowca firmy Dobrucki jest zobowiązany do przeprowadzenia pełnych oględzin pojazdu przed wyruszeniem w trasę. Wszelkie usterki zostają niezwłocznie podane do wiadomości kierownictwa celem podjęcia stosownych działań.

W razie nieprzewidzianych problemów kierowcy oraz organizatorzy mogą skontaktować się z nami dzwoniąc na całodobową infolinię pod numerem +48 602 729 193. Nasza firma posiada umowy z wieloma innymi podmiotami w całej Polsce, które w każdej sytuacji zapewnią niezbędną pomoc.

Każdy pojazd naszej firmy jest dokładnie myty oraz sprzątany po powrocie do bazy. Dbamy o stan autokarów zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz (fotele, podłogi, ale też toalety, caffe bary itd.). Ponadto, podczas długich wyjazdów kierowcy są zobligowani do dbania o czystość.

Aby zachować zgodność z przepisami, firma Dobrucki nadzoruje uprawnienia oraz czas pracy kierowców. W naszym systemie IT zapisujemy wszystkie przejazdy autokarów, tak by mogły być monitorowane przez dyspozytorów. Analizujemy również 100% zapisów z tachografów, by mieć pewność, że wszystko jest w porządku.

Oczywiście. Zarówno cała firma, jak i poszczególne pojazdy są ubezpieczone w PZU. Wszyscy pasażerowie są zaś ubezpieczeni od NNW.

Nasze usługi w innych miastach