Jeśli poszukujesz autokaru do wynajęcia w Trójmieście – to już znalazłeś…

Jako wiodąca firma, specjalizująca się w wynajmie autokarów na rynku trójmiejskim (Gdańsk, Sopot, Gdynia), jesteśmy dumni ze swojej efektywnej i nowoczesnej floty. Niezależnie od tego, czy chcesz wynająć 8-miejscowy mikrobus, czy 67-miejscowy autokar, trójmiejscy eksperci w zakresie wynajmu autokarów z firmy Dobrucki, mogą ci służyć pomocą.

Nasz zespół zajmujący się wynajmem autokarów pomoże ci w zaplanowaniu twojej podróży, a dzięki nam wynajem autokaru w Trójmieście przebiegnie zupełnie bezproblemowo. Nasi eksperci pomogą ci w zaplanowaniu idealnej wycieczki autokarowej po Trójmieście, sercu Kaszub – Kościerzynie, Kartuzach czy Żukowie, a także w Polsce czy Europie, a nasi kierowcy posiadający dogłębna wiedzę o północnej części Polski, pomogą w sprawnym przeprowadzeniu podróży.

Wkrótce przylatujesz na jedno z dwóch trójmiejskich lotnisk?   Może wynajmiesz autokar, który dowiezie cię do końcowego celu twojej podróży?

Przy tak wielu interesujących miejscach w Trójmieście, wynajęcie autokaru, umożliwiającego dotarcie do tych wszystkich miejsc i zobaczenie tego wszystkiego jest rozwiązaniem idealnym!  Jeśli wybierasz się na jednodniowe zwiedzanie w Trójmieście, dlaczego nie wynająć autokaru, który dowiezie cię we wszystkie miejsca w odpowiednim stylu?  Wynajem autokaru w Trójmieście to idealna opcja na spędzenie wolnego dnia w Trójmieście – brak przy tym opłat za parkowanie i martwienie się o miejsce parkingowe.

 

GRUPY I STOWARZYSZENIA

Jeśli organizujesz przejazdy dla grup, Dobrucki Usługi Transportowe jest wszystkim, czego potrzebujesz, szczególnie, jeśli znajdujesz się w okolicy Gdyni, Gdańska czy Sopotu.  Oferujemy profesjonalną i bezstresową usługę wynajmu autokarów, pozwalającą uniknąć problemów, z którymi możesz spotkać się wynajmując autokary gdzie indziej – gdy autokar przyjeżdża brudny, spóźniony, albo nie zjawia się w ogóle!

Nasza nowoczesna flota autokarów, wyposażona w najnowocześniejsze funkcje komfortu i bezpieczeństwa, a także doświadczonych kierowców, pozwala nam zaoferować Tobie i Twojej grupie doskonałą jakość za rozsądną cenę.  Wiemy, że wysokiej jakości nowe pojazdy nie zawsze są w stanie pobić stawki za podstawowe usługi, świadczone starszymi pojazdami.  Uważamy jednak, że wszystkie grupy zasługują na wysoka jakość, na autokary bezpieczne i niezawodne. Informacje zwrotne, które uzyskujemy od naszych klientów, pozwalają nam wierzyć, że oferujemy świetne ceny na usługi wynajmu autokarów najwyższej jakości.

Z niecierpliwością czekamy na możliwość dodania twojej grupy do długiej listy zadowolonych klientów, wynajmujących autokary w okolicach Gdańska, Sopotu i Gdyni.

OSOBY PRYWATNE

Duża flota autokarów do wynajęcia firmy Dobrucki stanowi łatwy wybór w przypadku  potrzeby wynajmu autokaru w rejonie Gdańska, Gdyni i Sopotu.  Rozmiary pojazdów zaczynają się od mini autokarów szesnastomiejscowych, a kończą na autokarach z 67 miejscami  siedzącymi.  Udogodnienia takie jak rozkładane siedzenia, klimatyzacja, DVD /monitory czy lodówki znajdują się na wyposażeniu standardowym, podczas gdy niektóre autokary zostały doposażone dodatkowo w toalety, skórzane siedzenia, mini kuchnie, stoły czy części wypoczynkowe z tyłu pojazdu.

Ponieważ wiele osób używa sformułowania wynajem autobusu, kiedy w rzeczywistości ma na myśli wynajem autokaru, umieściliśmy na naszej stronie internetowej również to sformułowanie, aby ułatwić ludziom znalezienie naszego serwisu wynajmu autokarów. Mówiąc najprościej, autobus jest pojazdem wykorzystywanym w miastach do przewożenia znacznych ilości osób na krótkich dystansach, oferującym bardzo proste siedzenia, dostępne są również miejsca stojące; pojazdy są zazwyczaj niskopodłogowe i poruszają się z niewielką prędkością. Autokar natomiast jest wersją środka transportu na dłuższych trasach i posiada znacznie wygodniejsze wnętrze. Cechami charakteryzującymi autokar są rozkładane siedzenia, schodki prowadzące do strefy siedzeń przeznaczonych do siedzenia w pozycji wyprostowanej, brak miejsc stojących czy klimatyzacja.   Autokary posiadają również podpodłogowe luki bagażowe.

KONFERENCJE

USŁUGA OBEJMUJE:
 • Transfery na lotnisko w Gdańsku
 • Transport z hotelu na miejsce spotkania
 • Wieczorny transport do restauracji/na bankiety
 • Koordynacja usług transportowych dla dużych wydarzeń
 • Dostępne są usługi wynajmu dużych autokarów, mini-autokarów, autokarów VIP, limuzyn i samochodów osobowych.

Podczas organizacji przewozów na dowolne wydarzenie ważne jest, aby współpracować z firmą posiadającą w tym zakresie duże doświadczenie, ponieważ to właśnie ono stanowi gwarancję sukcesu.

Dobrucki posiada niezbędną wiedzę i jest w stanie zapewnić ci profesjonalny wizerunek twojego wydarzenia, poczynając od odbioru gości z lotniska czy hotelu, po wyjazd grupy.  Nasze autokary mogą obsługiwać grupy o dowolnej liczebności.  Aby zmniejszyć obciążenia po stronie organizatorów, możliwe jest skorzystanie z usług naszych koordynatorów transportowych, którzy pomogą w zaplanowaniu i skoordynowaniu wydarzenia.

Oferujemy również samochody osobowe i przewozy osób jako część naszych usług wynajmu dla firm.

WYCIECZKI

Usługa obejmuje:
 • Wycieczki autokarowe po Gdyni, Gdańsku i Sopocie
 • Jednodniowe wycieczki po Polsce
 • Dłuższe wycieczki objazdowe po Polsce
 • Wycieczki autokarowe międzynarodowe
 • I wiele więcej

 

Jeśli zamierzasz wybrać się na wycieczkę objazdową po różnych rejonach Polski bądź innych krajów autokarem, Dobrucki zapewnia autokary na wielu rożnych trasach wycieczkowych.

Pracujemy z grupami, organizatorami wycieczek, lokalnymi i zagranicznymi organizacjami wycieczkowymi, dostarczając grupom o różnych wielkościach autokarów wycieczkowych w klasach Executive, Corporate i VIP. Na niektórych rynkach międzynarodowych, usługa ta może funkcjonować pod nazwą czarter autokarów wycieczkowych bądź czarter autobusów wycieczkowych z Polski.

WYCIECZKI SZKOLNE

Usługa obejmuje:
 • Szkolne wycieczki jednodniowe
 • Wynajem na potrzeby wydarzeń sportowych
 • Szkolne wycieczki objazdowe po Polsce ( również wielodniowe)
 • Jednodniowe wycieczki do określonych miejsc w Polsce

Odpowiedni stosunek jakości do ceny i bezpieczeństwo to jedne z kluczowych elementów oferowanych przez nas usług autokarowych i autobusowych dla szkół w rejonie Gdyni. Nie korzystamy ze starych autobusów i autokarów, które najlepsze dni mają już dawno za sobą, ani nie skąpimy na bezpieczeństwie, żeby zaoferować kilka złotówek oszczędności w przeliczeniu na dziecko.

Używamy nowoczesnych, bezpiecznych, niezawodnych autokarów, z siedzeniami wyposażonymi w pasy bezpieczeństwa, których oczekują wszyscy nasi klienci, wynajmujący pojazdy w naszej firmie.  Wynajmując autokary albo autobusy w firmie Samochodowej Dobrucki wiesz, że dostajesz najlepsze i najbezpieczniejsze autokary dla dzieci, znajdujących się pod twoją opieką.

FIRMY

Usługa obejmuje:
 • Transport personelu
 • Wycieczki motywacyjne
 • Przejazdy na konferencje
 • Turystykę konferencyjną
 • Wydarzenia wieczorne towarzyszące konferencjom
 • Wynajem autokarów VIP
 • Wynajem limuzyn VIP

 

Dobrucki specjalizuje się w transporcie firmowym.  Oferujemy nasze usługi wynajmu autokarów wielu przedsiębiorstwom w Polsce, a na życzenie również firmom zagranicznym.

W RAZIE ZAINTERESOWANIA OFERTĄ PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

form icon 25603 300x300 - Wynajem autokarów

Najczęściej zadawane pytania

W Firmie Samochodowej Dobrucki rozumiemy, że zorganizowanie przewozu autokarowego może być stresującą sprawą. Poniżej przedstawiamy kilka częstych pytań i odpowiedzi na nie.

Opisujemy krótko jakie podejmujemy kroki aby wykonywany przez nas transport pasażerski był bezpieczny i pewny jak tylko to możliwe.

Obsługa klienta

Biuro FS Dobrucki jest czynne normalnych godzinach pracy. Możesz także kontaktować się z nami poprzez adres mailowy i formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. W sprawach nagłych prosimy o kontakt pod numerem +48 602 729 193.

Pracownicy działu rezerwacji mają dużą wiedzę i doświadczenie w organizowaniu wycieczek, krótkich i długich podróży na terenie Polski i Europy. Z przyjemnością pomogą w przygotowaniu obsługi nawet najtrudniejszych zadań transportowych wymagających kilku lub kilkunastu pojazdów.

Po zaakceptowaniu naszej oferty, prosimy podpisać i odesłać formularz rezerwacji autokaru albo alternatywnie wypełnij ten formularz i prześlij go do nas. Pamiętaj, że potrzebujemy danych organizatora i lidera grupy – w tym telefony kontaktowe.

Po przyjęciu rezerwacji wyślemy Ci potwierdzenie drogą elektroniczną lub klasyczną pocztą, jeśli sobie tego życzysz. Jeżeli potwierdzenie nie przyszło koniecznie skontaktuj się z nami!

Jeśli trzeba dokonać zmian w rezerwacji, skontaktuj się z naszym przyjaznym zespołem w celu omówienia zmian jakich chcesz dokonać.

Prosimy o poinformowanie nas jak najszybciej, jeśli chcesz anulować rezerwację. Będziemy prosili, żeby zrobić to drogą mailową albo tradycyjną pocztą.

Kierowcy

Wszyscy nasi kierowcy posiadają prawo jazdy uprawniające do prowadzenia dowolnej wielkości autokaru czy minibusa, jak również świadectwo kwalifikacji zawodowej. Oczywiście przechodzą też okresowe badania lekarskie i szkolenia dla kierowców zawodowych.

Zgodnie z przepisami raz na pięć lat każdy kierowca musi przejść 35-godzinne szkolenie. W pełni popieramy ten wymóg, dlatego dodatkowo stworzyliśmy specjalną e-learningową formę szkolenia dla wszystkich naszych kierowców.

Oczywiście, starannie dobieramy naszych kierowców. Jeśli szukasz uprzejmych i dobrze wyszkolonych kierowców z czystą kartoteką, to dobrze trafiłeś. Świadczymy usługi transportowe dla przedszkoli i szkół wszystkich typów. Dowozimy uczniów na imprezy takie jak wycieczki, wypady do teatru czy kina. Realizujemy też stałe zlecenia jak np. dowożenie dzieci na basen itd.

Wszyscy nasi kierowcy są zdrowi i zdolni do jazdy, nie cierpią też na żadne schorzenie, które uniemożliwiałoby im jazdę. Okresowo, niezależnie od wymaganych prawem certyfikatów, badamy wzrok naszych kierowców.

Flota

Safety first! Autokary, busy i limuzyny w naszej firmie są zawsze gotowe do jazdy i spełniają wszystkie wymagania związane z bezpieczeństwem. Oferujemy szeroką gamę pojazdów o różnych pojemnościach. Oferujemy pojazdy od 5 aż do 67 osób. Prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży, który doradzi najlepszy możliwy wóz, odpowiedni do wielkości grupy.

Wszystkie nasze autokary, busy i limuzyny posiadają apteczkę pierwszej pomocy, gaśnicę i posiadają klimatyzację / wymuszony obieg powietrza. Inne udogodnienia, takie jak toalety, DVD czy mikrofon są dostępne we wszystkich autokarach.

Wszystkie autokary FS Dobrucki są utrzymywane w doskonałym stanie technicznym dzięki własnemu warsztatowi, wyszkolonej kadrze mechaników oraz wsparciu ze strony producentów i dystrybutorów sprzętu.

Każdy kierowca FS Dobrucki jest zobowiązany do przeprowadzenia pełnych oględzin pojazdu przed wyruszeniem w trasę przy pomocy opracowanej przez nas checklisty. Wszelkie usterki zostają niezwłocznie podane do wiadomości kierownictwa firmy celem podjęcia stosownych działań.

Każdy pojazd naszej firmy jest myty i sprzątany po powrocie do bazy po każdym dniu pracy. Nasza baza jest wyposażona we wszelkie urządzenia potrzebne do utrzymania czystości na zewnątrz jak i wewnątrz (toalety, caffe bary itd.) samochodu. Ponadto podczas długich wyjazdów kierowca jest zobligowany do zachowania czystości pojazdu.

W razie nieprzewidzianych problemów zarówno kierowcy jak i organizatorzy mogą kontaktować się z nami pod czynnym 24h na dobę numerem +48 602 729 193. Nasza firma posiada umowy z wieloma innymi podmiotami w całej Polsce, które zapewnią pomoc zawsze i wszędzie tam, gdzie będzie to potrzebne. Na zasadach wzajemności również udzielamy pomocy przewoźnikom z kraju i zagranicy.

Podróż

Firma Samochodowa Dobrucki planuje przejazdy zgodnie z życzeniami organizatorów i pasażerów z odpowiednimi przerwami, mając na względzie przepisy prawa i zasady bezpieczeństwa. Kierownik transportu dokładnie sprawdza czas podróży i odpowiednio planuje trasy, przerwy i czasy do swoich potrzeb, przydzielając również odpowiednią liczbę kierowców.

Oczywiście, podczas odprawy kierowca otrzymuje szczegółowy plan podróży zawierający wszystkie niezbędne informacje, wliczając te podane przez klienta.

Aby zachować zgodność z przepisami FS Dobrucki posiada procedury zapewnienia zgodności z prawem dotyczącym czasu pracy kierowców. W naszym systemie IT zapisujemy czas pracy wszystkich kierowców, który natychmiast alarmuje dyspozytora o ewentualnym problemie.  Analizujemy 100% zapisów tachografów, by mieć pewność, że wszystko jest w porządku.

Firma Dobrucki

Polscy przewoźnicy muszą spełniać pewne kryteria, aby móc wykonywać profesjonalny przewóz osób.  Posiadamy wszystkie niezbędne licencje aby móc przewozić pasażerów zarówno w kraju jak i za granicą.

Dwie osoby zarządzające transportem posiadają niezbędne certyfikaty kompetencji zawodowych.

Oczywiście. Zarówno cała firma jak i poszczególne pojazdy są ubezpieczone w PZU. Wszyscy pasażerowie są ubezpieczeni od NNW.

Firma Dobrucki posiada licencje w międzynarodowym i krajowym przewozie osób. Posiadamy również certyfikaty kompetencji zawodowych.

Mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży przewozu osób. Jesteśmy firmą solidną o czym świadczą uzyskane certyfikaty oraz aktualne licencje na wykonywanie transportu międzynarodowego.

Naszymi atutami są niezawodne autokary oraz doświadczenie, które metodycznie zdobywaliśmy w trakcie długoletniej działalności firmy.

Nasi pracownicy gotowi są dołożyć wszelkich starań, aby Państwa podróż przebiegała spokojnie i bezpiecznie oraz aby zawsze dotarli Państwo do celu luksusowo i punktualnie.

Spełniamy wszystkie warunki:

Dysponujemy licencjami na krajowy i międzynarodowy przewóz osób, jesteśmy ubezpieczeni (posiadamy wszelkie niezbędne ubezpieczenia OC i NNW).

Nie zaskoczy nas żadne zlecenie

Realizujemy usługi transportowe na zamówienie osób fizycznych oraz firm i instytucji, mamy wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej.

Można na nas liczyć

Pracujemy 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę, działamy na rynku niezawodnie od wielu lat. Opinie naszych klientów mówią same za siebie.