Przewóz osób Gdańsk, Trójmiasto

Chcesz wynająć autokar, minibusa lub limuzynę w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie? Potrzebujesz przewozu osób na terenie Gdańska? A może na terenie tzw. Małego Trójmiasta, czyli Wejherowa, Redy i Rumii? A może w samym sercu Kaszub – Kartuzach, Kościerzynie albo Żukowie?

Wybierz numer 1 w mieście Gdańsk

U nas masz możliwość wyboru pojazdu dokładnie takiego, jakiego potrzebujesz. Skorzystaj z naszych usług przewozu osób do celów takich jak śluby, wyjazdy służbowe, święta, imprezy okolicznościowe, nocne wypady, przewozy vip, przewozy pasażerskie – wszelako pojęty transport osób. Zarówno dla małych, jak i dużych grup autokary i busy stanowią idealny środek przewozu osób w Gdańsku.

Klienci na terenie Trójmiasta mogą być pewni, że firma Dobrucki, w pełni rozumie oczekiwania wobec branży przewozu osób. Doświadczeni kierowcy, którzy dumnie reprezentują naszą firmę, posiadają wieloletnie doświadczenie przy tego typu usługach.

Transport Gdańsk

Realizujemy zamówienia przy zachowaniu jednej z najważniejszych cech, jaką ceni sobie każdy, kogo interesuje transport osób w Gdańsku – wysoka kultura osobista. Usługi transportowe, a w szczególności transport pasażerski za pośrednictwem firmy Dobrucki, zawsze przebiega wedle ściśle ustalonego planu, nie ma miejsca na niespodzianki. Warto także wspomnieć o tym, że przewozy pasażerskie na terenie Trójmiasta z Dobruckim to atrakcyjne ceny. Firma Dobrucki jest gotowa na wszelkie wyzwania, duże doświadczenie, pozwoli nam sprostać wymaganiom nawet na najwyższym poziomie.

Wynajem busów

Wynajęcie autokaru czy też busa w Firmie Dobrucki pozwala cieszyć się jazdą, nie martwiąc się o nic. Zachowaj spokój i dobry nastrój, ponieważ będziesz pod naszą opieką. Jeśli potrzeba, pomożemy również zorganizować jakikolwiek wyjazd czy wycieczkę do popularnych miejsc w kraju bądź za granicą. Przewóz osób to nasza domena!

Transport osób w Gdańsku z Dobruckim, to gwarancja zadowolenia z usługi

Przewóz osób przy dostępnej dużej przestrzeń bagażowej, komforcie i dojeździe prosto do miejsca docelowego to idealne rozwiązanie dla podróży grupowych. Wynajem autokarów od Dobruckiego, to bezpieczeństwo i komfort w każdym calu. Wycieczki po mieście w dużej czy mniejszej grupie, z naszym doświadczonym kierowcą to sama przyjemność. Przewóz osób Gdańsk – z Dobruckim to się uda!

Usługi transportowe

Odpowiednio licencjonowani, wykwalifikowani kierowcy są do Twojej dyspozycji podczas całego wyjazdu. W zależności od okazji i wydarzenia można wynająć autokary, minibusy i limuzyny o różnych rozmiarach. Autokary są wyposażone w najnowsze technologie, która zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów.

Dla najbardziej wymagających klientów

Firma Samochodowa Dobrucki oferuje przewóz osób najwyższej jakości, również dzięki naszej flocie luksusowych autokarów i minibusów mogących pomieścić od 8 do 67 osób. Zawsze zapewniamy wysoko wykwalifikowanego, doświadczonego kierowcę i staramy się zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby jeśli chodzi o przewóz osób. Nasza firma może zaoferować standardowe lub luksusowe autokary i mikrobusy z kierowcą dla grup na różne okazje, takie jak wesela, imprezy urodzinowe, wieczory kawalerskie i panieńskie, wyjazdy do parków naukowych, wycieczki krajoznawcze i wiele, wiele więcej …

Jeżeli jest taka potrzeba, zapewniamy licencjonowany transport osób również na terenie całej Polski – zawsze w atrakcyjnych cenach.

W RAZIE ZAINTERESOWANIA OFERTĄ PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

form icon 25603 300x300 - Przewóz osób Gdańsk

Najczęściej zadawane pytania

Firmie Samochodowej Dobrucki rozumiemy, że zorganizowanie przewozu autokarowego może być stresującą sprawą. Poniżej przedstawiamy kilka częstych pytań i odpowiedzi na nie.

Opisujemy krótko jakie podejmujemy kroki aby wykonywany przez nas transport pasażerski był bezpieczny i pewny jak tylko to możliwe.

Obsługa klienta

Biuro FS Dobrucki jest czynne normalnych godzinach pracy. Możesz także kontaktować się z nami poprzez adres mailowy i formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. W sprawach nagłych prosimy o kontakt pod numerem +48 602 729 193.

Pracownicy działu rezerwacji mają dużą wiedzę i doświadczenie w organizowaniu wycieczek, krótkich i długich podróży na terenie Polski i Europy. Z przyjemnością pomogą w przygotowaniu obsługi nawet najtrudniejszych zadań transportowych wymagających kilku lub kilkunastu pojazdów.

Po zaakceptowaniu naszej oferty, prosimy podpisać i odesłać formularz rezerwacji autokaru albo alternatywnie wypełnij ten formularz i prześlij go do nas. Pamiętaj, że potrzebujemy danych organizatora i lidera grupy – w tym telefony kontaktowe.

Po przyjęciu rezerwacji wyślemy Ci potwierdzenie drogą elektroniczną lub klasyczną pocztą, jeśli sobie tego życzysz. Jeżeli potwierdzenie nie przyszło koniecznie skontaktuj się z nami!

Jeśli trzeba dokonać zmian w rezerwacji, skontaktuj się z naszym przyjaznym zespołem w celu omówienia zmian jakich chcesz dokonać.

Prosimy o poinformowanie nas jak najszybciej, jeśli chcesz anulować rezerwację. Będziemy prosili, żeby zrobić to drogą mailową albo tradycyjną pocztą.

Kierowcy

Wszyscy nasi kierowcy posiadają prawo jazdy uprawniające do prowadzenia dowolnej wielkości autokaru czy minibusa, jak również świadectwo kwalifikacji zawodowej. Oczywiście przechodzą też okresowe badania lekarskie i szkolenia dla kierowców zawodowych.

Zgodnie z przepisami raz na pięć lat każdy kierowca musi przejść 35-godzinne szkolenie. W pełni popieramy ten wymóg, dlatego dodatkowo stworzyliśmy specjalną e-learningową formę szkolenia dla wszystkich naszych kierowców.

Oczywiście, starannie dobieramy naszych kierowców. Jeśli szukasz uprzejmych i dobrze wyszkolonych kierowców z czystą kartoteką, to dobrze trafiłeś. Świadczymy usługi transportowe dla przedszkoli i szkół wszystkich typów. Dowozimy uczniów na imprezy takie jak wycieczki, wypady do teatru czy kina. Realizujemy też stałe zlecenia jak np. dowożenie dzieci na basen itd.

Wszyscy nasi kierowcy są zdrowi i zdolni do jazdy, nie cierpią też na żadne schorzenie, które uniemożliwiałoby im jazdę. Okresowo, niezależnie od wymaganych prawem certyfikatów, badamy wzrok naszych kierowców.

Flota

Safety first! Autokary, busy i limuzyny w naszej firmie są zawsze gotowe do jazdy i spełniają wszystkie wymagania związane z bezpieczeństwem. Oferujemy szeroką gamę pojazdów o różnych pojemnościach. Oferujemy pojazdy od 5 aż do 67 osób. Prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży, który doradzi najlepszy możliwy wóz, odpowiedni do wielkości grupy.

Wszystkie nasze autokary, busy i limuzyny posiadają apteczkę pierwszej pomocy, gaśnicę i posiadają klimatyzację / wymuszony obieg powietrza. Inne udogodnienia, takie jak toalety, DVD czy mikrofon są dostępne we wszystkich autokarach.

Wszystkie autokary FS Dobrucki są utrzymywane w doskonałym stanie technicznym dzięki własnemu warsztatowi, wyszkolonej kadrze mechaników oraz wsparciu ze strony producentów i dystrybutorów sprzętu.

Każdy kierowca FS Dobrucki jest zobowiązany do przeprowadzenia pełnych oględzin pojazdu przed wyruszeniem w trasę przy pomocy opracowanej przez nas checklisty. Wszelkie usterki zostają niezwłocznie podane do wiadomości kierownictwa firmy celem podjęcia stosownych działań.

Każdy pojazd naszej firmy jest myty i sprzątany po powrocie do bazy po każdym dniu pracy. Nasza baza jest wyposażona we wszelkie urządzenia potrzebne do utrzymania czystości na zewnątrz jak i wewnątrz (toalety, caffe bary itd.) samochodu. Ponadto podczas długich wyjazdów kierowca jest zobligowany do zachowania czystości pojazdu.

W razie nieprzewidzianych problemów zarówno kierowcy jak i organizatorzy mogą kontaktować się z nami pod czynnym 24h na dobę numerem +48 602 729 193. Nasza firma posiada umowy z wieloma innymi podmiotami w całej Polsce, które zapewnią pomoc zawsze i wszędzie tam, gdzie będzie to potrzebne. Na zasadach wzajemności również udzielamy pomocy przewoźnikom z kraju i zagranicy.

Podróż

Firma Samochodowa Dobrucki planuje przejazdy zgodnie z życzeniami organizatorów i pasażerów z odpowiednimi przerwami, mając na względzie przepisy prawa i zasady bezpieczeństwa. Kierownik transportu dokładnie sprawdza czas podróży i odpowiednio planuje trasy, przerwy i czasy do swoich potrzeb, przydzielając również odpowiednią liczbę kierowców.

Oczywiście, podczas odprawy kierowca otrzymuje szczegółowy plan podróży zawierający wszystkie niezbędne informacje, wliczając te podane przez klienta.

Aby zachować zgodność z przepisami FS Dobrucki posiada procedury zapewnienia zgodności z prawem dotyczącym czasu pracy kierowców. W naszym systemie IT zapisujemy czas pracy wszystkich kierowców, który natychmiast alarmuje dyspozytora o ewentualnym problemie.  Analizujemy 100% zapisów tachografów, by mieć pewność, że wszystko jest w porządku.

Firma Dobrucki

Polscy przewoźnicy muszą spełniać pewne kryteria, aby móc wykonywać profesjonalny przewóz osób.  Posiadamy wszystkie niezbędne licencje aby móc przewozić pasażerów zarówno w kraju jak i za granicą.

Dwie osoby zarządzające transportem posiadają niezbędne certyfikaty kompetencji zawodowych.

Oczywiście. Zarówno cała firma jak i poszczególne pojazdy są ubezpieczone w PZU. Wszyscy pasażerowie są ubezpieczeni od NNW.

Firma Dobrucki posiada licencje w międzynarodowym i krajowym przewozie osób. Posiadamy również certyfikaty kompetencji zawodowych.

Mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży przewozu osób. Jesteśmy firmą solidną o czym świadczą uzyskane certyfikaty oraz aktualne licencje na wykonywanie transportu międzynarodowego.

Naszymi atutami są niezawodne autokary oraz doświadczenie, które metodycznie zdobywaliśmy w trakcie długoletniej działalności firmy.

Nasi pracownicy gotowi są dołożyć wszelkich starań, aby Państwa podróż przebiegała spokojnie i bezpiecznie oraz aby zawsze dotarli Państwo do celu luksusowo i punktualnie.

Spełniamy wszystkie warunki:

Dysponujemy licencjami na krajowy i międzynarodowy przewóz osób, jesteśmy ubezpieczeni (posiadamy wszelkie niezbędne ubezpieczenia OC i NNW).

Nie zaskoczy nas żadne zlecenie

Realizujemy usługi transportowe na zamówienie osób fizycznych oraz firm i instytucji, mamy wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej.

Można na nas liczyć

Pracujemy 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę, działamy na rynku niezawodnie od wielu lat. Opinie naszych klientów mówią same za siebie.