Autokary

Autokary, przewozy autokarowe, wynajem autokarów – Gdańsk, Trójmiasto
Firma Samochodowa Dobrucki to rodzinna firma oferująca profesjonalną i przyjazną usługę wynajmu autokarów dla osób prywatnych, firm i instytucji. Znajdujemy się w malowniczej okolicy w Gdyni ,w województwie pomorskim, idealnie usytuowani blisko obwodnicy trójmiasta (łatwy dostęp do lotniska Rębiechowo w Gdańsku) i terminali promowych.

Obsługujemy wielu klientów z terenu Trójmiasta – Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz tzw. Małego Trójmiasta – czyli Rumii, Redy i Wejherowa. Jednak nasze autokary można spotkać na terenie całej Polski i Europy – bowiem jeździmy wszędzie tam, gdzie potrzebują tego nasi klienci.

Dostarczamy nasze wysokiej jakości usługi transportowe od prawie 30 lat, co mocno ugruntowało reputację naszej firmy jako jednego z najlepszych dostawców transportu w Północnej Polsce. Nasza polityka ciągłej modernizacji floty, pozwala nam obsługiwać nowoczesne i luksusowe pojazdy – od ośmioosobowych minibusów, do 67-miejscowych autokarów dwupokładowych.

Flota autokarów Firmy Samochodowej Dobrucki jest na bieżąco modernizowana – nowe autokary są regularnie dodawane do taboru, aby zapewnić naszym pasażerom bezpieczeństwo i wygodę.

Wyposażone w podwójne szyby i skuteczną izolację, w połączeniu z efektywnymi systemami grzewczymi i klimatyzacyjnymi, zapewniają najwyższy komfort w każdych warunkach pogodowych.

Zainstalowane czujniki umieszczone w autokarach, stale monitorują temperaturę i wilgotność, aby zapewnić maksymalny komfort wewnątrz pojazdu.

Nasze autokary to idealna propozycja na dalekie i bliskie podróże – usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się jazdą. Pojazdy oferują wygodne rozkładane fotele z miejscem na nogi i wszystkie udogodnienia, jakich można oczekiwać od nowoczesnego autokaru.

Wszystkie nasze autokary i minibusy są utrzymywane w idealnym stanie technicznym i przed każdą podróżą poddawane są rygorystycznej kontroli bezpieczeństwa.

Ponadto, każdy autokar jest wyposażony w system GPS, co zapewnia stały monitoring i gwarantuje, że dotrzesz do celu bezpiecznie.

Nasze wszystkie pojazdy posiadają niezbędne ubezpieczenia, w tym od NNW.

Autokary, przewozy autokarowe, wynajem autokarów – Gdańsk, Trójmiasto

Nasze Usługi

Nasze autokary i minibusy zapewniają obsługę:

 • Profesjonalnych i amatorskich drużyn sportowych
 • Wyjazdów klasowych
 • Przewóz żołnierzy na ćwiczenia
 • Wesel
 • Grup skautingowych i harcerskich
 • Przejazdów pracowniczych
 • Obozów letnich
 • Pielgrzymek
 • Partii politycznych
 • Imprez firmowych
 • Wycieczek edukacyjnych
 • Biur Podróży
 • Konferencji i sympozjów
 • Zjazdów rodzinnych
 • i wiele, wiele innych.

Poczuj i Ty, jak wygodne i komfortowe są nasze autokary!

W RAZIE ZAINTERESOWANIA OFERTĄ PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

form icon 25603 300x300 - Autokary

Najczęściej zadawane pytania

Firmie Samochodowej Dobrucki rozumiemy, że zorganizowanie przewozu autokarowego może być stresującą sprawą. Poniżej przedstawiamy kilka częstych pytań i odpowiedzi na nie.

Opisujemy krótko jakie podejmujemy kroki aby wykonywany przez nas transport pasażerski był bezpieczny i pewny jak tylko to możliwe.

Obsługa klienta

Biuro FS Dobrucki jest czynne normalnych godzinach pracy. Możesz także kontaktować się z nami poprzez adres mailowy i formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. W sprawach nagłych prosimy o kontakt pod numerem +48 602 729 193.

Pracownicy działu rezerwacji mają dużą wiedzę i doświadczenie w organizowaniu wycieczek, krótkich i długich podróży na terenie Polski i Europy. Z przyjemnością pomogą w przygotowaniu obsługi nawet najtrudniejszych zadań transportowych wymagających kilku lub kilkunastu pojazdów.

Po zaakceptowaniu naszej oferty, prosimy podpisać i odesłać formularz rezerwacji autokaru albo alternatywnie wypełnij ten formularz i prześlij go do nas. Pamiętaj, że potrzebujemy danych organizatora i lidera grupy – w tym telefony kontaktowe.

Po przyjęciu rezerwacji wyślemy Ci potwierdzenie drogą elektroniczną lub klasyczną pocztą, jeśli sobie tego życzysz. Jeżeli potwierdzenie nie przyszło koniecznie skontaktuj się z nami!

Jeśli trzeba dokonać zmian w rezerwacji, skontaktuj się z naszym przyjaznym zespołem w celu omówienia zmian jakich chcesz dokonać.

Prosimy o poinformowanie nas jak najszybciej, jeśli chcesz anulować rezerwację. Będziemy prosili, żeby zrobić to drogą mailową albo tradycyjną pocztą.

Kierowcy

Wszyscy nasi kierowcy posiadają prawo jazdy uprawniające do prowadzenia dowolnej wielkości autokaru czy minibusa, jak również świadectwo kwalifikacji zawodowej. Oczywiście przechodzą też okresowe badania lekarskie i szkolenia dla kierowców zawodowych.

Zgodnie z przepisami raz na pięć lat każdy kierowca musi przejść 35-godzinne szkolenie. W pełni popieramy ten wymóg, dlatego dodatkowo stworzyliśmy specjalną e-learningową formę szkolenia dla wszystkich naszych kierowców.

Oczywiście, starannie dobieramy naszych kierowców. Jeśli szukasz uprzejmych i dobrze wyszkolonych kierowców z czystą kartoteką, to dobrze trafiłeś. Świadczymy usługi transportowe dla przedszkoli i szkół wszystkich typów. Dowozimy uczniów na imprezy takie jak wycieczki, wypady do teatru czy kina. Realizujemy też stałe zlecenia jak np. dowożenie dzieci na basen itd.

Wszyscy nasi kierowcy są zdrowi i zdolni do jazdy, nie cierpią też na żadne schorzenie, które uniemożliwiałoby im jazdę. Okresowo, niezależnie od wymaganych prawem certyfikatów, badamy wzrok naszych kierowców.

Flota

Safety first! Autokary, busy i limuzyny w naszej firmie są zawsze gotowe do jazdy i spełniają wszystkie wymagania związane z bezpieczeństwem. Oferujemy szeroką gamę pojazdów o różnych pojemnościach. Oferujemy pojazdy od 5 aż do 67 osób. Prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży, który doradzi najlepszy możliwy wóz, odpowiedni do wielkości grupy.

Wszystkie nasze autokary, busy i limuzyny posiadają apteczkę pierwszej pomocy, gaśnicę i posiadają klimatyzację / wymuszony obieg powietrza. Inne udogodnienia, takie jak toalety, DVD czy mikrofon są dostępne we wszystkich autokarach.

Wszystkie autokary FS Dobrucki są utrzymywane w doskonałym stanie technicznym dzięki własnemu warsztatowi, wyszkolonej kadrze mechaników oraz wsparciu ze strony producentów i dystrybutorów sprzętu.

Każdy kierowca FS Dobrucki jest zobowiązany do przeprowadzenia pełnych oględzin pojazdu przed wyruszeniem w trasę przy pomocy opracowanej przez nas checklisty. Wszelkie usterki zostają niezwłocznie podane do wiadomości kierownictwa firmy celem podjęcia stosownych działań.

Każdy pojazd naszej firmy jest myty i sprzątany po powrocie do bazy po każdym dniu pracy. Nasza baza jest wyposażona we wszelkie urządzenia potrzebne do utrzymania czystości na zewnątrz jak i wewnątrz (toalety, caffe bary itd.) samochodu. Ponadto podczas długich wyjazdów kierowca jest zobligowany do zachowania czystości pojazdu.

W razie nieprzewidzianych problemów zarówno kierowcy jak i organizatorzy mogą kontaktować się z nami pod czynnym 24h na dobę numerem +48 602 729 193. Nasza firma posiada umowy z wieloma innymi podmiotami w całej Polsce, które zapewnią pomoc zawsze i wszędzie tam, gdzie będzie to potrzebne. Na zasadach wzajemności również udzielamy pomocy przewoźnikom z kraju i zagranicy.

Podróż

Firma Samochodowa Dobrucki planuje przejazdy zgodnie z życzeniami organizatorów i pasażerów z odpowiednimi przerwami, mając na względzie przepisy prawa i zasady bezpieczeństwa. Kierownik transportu dokładnie sprawdza czas podróży i odpowiednio planuje trasy, przerwy i czasy do swoich potrzeb, przydzielając również odpowiednią liczbę kierowców.

Oczywiście, podczas odprawy kierowca otrzymuje szczegółowy plan podróży zawierający wszystkie niezbędne informacje, wliczając te podane przez klienta.

Aby zachować zgodność z przepisami FS Dobrucki posiada procedury zapewnienia zgodności z prawem dotyczącym czasu pracy kierowców. W naszym systemie IT zapisujemy czas pracy wszystkich kierowców, który natychmiast alarmuje dyspozytora o ewentualnym problemie.  Analizujemy 100% zapisów tachografów, by mieć pewność, że wszystko jest w porządku.

Firma Dobrucki

Polscy przewoźnicy muszą spełniać pewne kryteria, aby móc wykonywać profesjonalny przewóz osób.  Posiadamy wszystkie niezbędne licencje aby móc przewozić pasażerów zarówno w kraju jak i za granicą.

Dwie osoby zarządzające transportem posiadają niezbędne certyfikaty kompetencji zawodowych.

Oczywiście. Zarówno cała firma jak i poszczególne pojazdy są ubezpieczone w PZU. Wszyscy pasażerowie są ubezpieczeni od NNW.

Firma Dobrucki posiada licencje w międzynarodowym i krajowym przewozie osób. Posiadamy również certyfikaty kompetencji zawodowych.

Mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży przewozu osób. Jesteśmy firmą solidną o czym świadczą uzyskane certyfikaty oraz aktualne licencje na wykonywanie transportu międzynarodowego.

Naszymi atutami są niezawodne autokary oraz doświadczenie, które metodycznie zdobywaliśmy w trakcie długoletniej działalności firmy.

Nasi pracownicy gotowi są dołożyć wszelkich starań, aby Państwa podróż przebiegała spokojnie i bezpiecznie oraz aby zawsze dotarli Państwo do celu luksusowo i punktualnie.

Spełniamy wszystkie warunki:

Dysponujemy licencjami na krajowy i międzynarodowy przewóz osób, jesteśmy ubezpieczeni (posiadamy wszelkie niezbędne ubezpieczenia OC i NNW).

Nie zaskoczy nas żadne zlecenie

Realizujemy usługi transportowe na zamówienie osób fizycznych oraz firm i instytucji, mamy wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej.

Można na nas liczyć

Pracujemy 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę, działamy na rynku niezawodnie od wielu lat. Opinie naszych klientów mówią same za siebie.