Wielkanocne wycieczki – co zwiedzić na Pomorzu?

Posted by Dobrucki Team
Category:
Ocena

Jak pewnie się domyślacie, jesteśmy ogromnymi fanami wycieczek – nasza firma powstała z pasji! Chcemy ułatwiać naszym Klientom podróże i uświadomić, w jaki sposób mogą stać się jeszcze przyjemniejsze. 

Z okazji zbliżającej się Wielkanocy przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji wiosennych wycieczek w okolicy Pomorza, z których realizacją z przyjemnością Wam pomożemy. Jeśli więc rozglądacie się za odpowiedzią na hasło “wynajem autokarów w Gdańsku”, już wiecie, gdzie szukać. Jesteśmy tu dla Was! 

A teraz pora na nasze zestawienie. Miłej lektury! 

dunes 4033821 1920 - Wielkanocne wycieczki - co zwiedzić na Pomorzu?

Wydmy – Łeba

Bierzemy również pod uwagę to, że w obecnych czasach przebywanie wśród innych ludzi może być ryzykowne. Dlatego pierwsza nasza propozycja to wydmy w Łebie. Piękne, malownicze środowisko, coś, co każdy będąc na Pomorzu powinien zobaczyć. Okazja do wspaniałego spaceru i zacieśniania rodzinnych więzów! W końcu każdemu z nas od czasu do czasu przyda się porządny spacer na łonie natury, z dala od tłumów. Serdecznie polecamy! 

Bunkier Wału Pomorskiego w Szczecinku

Wybudowany po to, aby chronić Niemcy przed atakami polskiego wojska. Budowla robi wrażenie – a także kawał historii, jaki się tu pojawia. Z pewnością warto zwiedzić to miejsce i się zachwycić, później pomyśleć o tym, co przeszedł nasz kraj! To rewelacyjna lekcja historii dla najmłodszych – i nie tylko. Wał Pomorski to ponad trzystu kilometrowy odcinek. Robi wrażenie, prawda? 

Drawieński Park Narodowy

Podczas nauczania zdalnego, zdalnej pracy warto, choć na chwilę wyrwać się i zobaczyć, co oferuje nam nasze własne, polskie podwórko. Potrzebujemy odcięcia się od kolorowych ekranów i choć przez parę godzin popatrzeć na zieleń. A ta jest naprawdę imponująca! 

Drawieński Park Narodowy to malownicze krajobrazy, cisza, spokój i śpiew ptaków. Brzmi dobrze? Dodamy więcej! Dęby, które mają ponad 450 lat i buki, które mają ok. 330. Robi wrażenie! Ponadto, jelenie, sarny, dziki, lisy… Otoczenie przyrody jest naprawdę imponujące. Sami Drawieńskim Parkiem Narodowym jesteśmy absolutnie zachwyceni – i nieustannie zachęcamy do odwiedzin. Dzięki temu, że przewóz osób w Gdańsku jest tak prosty do zorganizowania (oczywiście z naszą pomocą!), wycieczka będzie jeszcze przyjemniejsza. 

lukasz szmigiel ajFbrw aiSk unsplash 1 - Wielkanocne wycieczki - co zwiedzić na Pomorzu?

Zachęcamy Was serdecznie do skorzystania z naszych propozycji – każda okazja jest dobra do tego, aby zaczerpnąć trochę świeżego powietrza! Rzecz jasna – nasze usługi świadczymy z poszanowaniem wszelkich obostrzeń i reżimu sanitarnego. Uważajcie na siebie!