Trzy ciekawe miejsca do odwiedzenia w czerwcu

Posted by Dobrucki Team
Category:
Ocena

Czerwiec to czas wycieczek. Niestety — w dalszym ciągu niezbyt bezpieczne jest to, żeby wybierać się zbyt daleko. Rzecz jasna — zagraniczne wycieczki odpadają! Na szczęście, Polska oferuje nam wiele pięknych miejsc! Nie musimy więc żałować, że gdzieś nas nie ma. Odkryjmy to, co jest najpiękniejsze w naszym otoczeniu! 

Dziś przedstawimy Wam najpiękniejsze miejsca, które możecie odwiedzić w czerwcu. Wszystkie na terenie Polski. Do wszystkich bez problemu dojedziecie. Autokary w Gdańsku czekają, żeby zabrać Was wszędzie, gdzie tylko macie ochotę! 

N9CXbbJxIm6F4Bzvh2dNtVcsCJuGYuUPSzwYi4eTG540GwH0G47ofQr7SkpOy8UGav2RS2TW 1P qAbLF9KQ T3RCvS3wf6TP7c7JCQY2OTy4jW Hoiak1FEYXwP0sgPbmaoRx9a - Trzy ciekawe miejsca do odwiedzenia w czerwcu

Po pierwsze: mnóstwo zieleni! 

Nie wiesz, w jakim otoczeniu należycie się zrelaksujesz? Podpowiadamy: zieleń ma rewelacyjny wpływ na nasze głowy! Uspokaja, sprawia, że pozbywamy się wszystkich, szkodliwych myśli. Pełen relaks! 

To zapewnią Ci właśnie Bory Tucholskie. Piękne, malownicze lasy, wszechobecna cisza. Każdy powinien odwiedzić naszą narodową dumę! Wynajmij autokar i zobacz jeden z największych kompleksów lasów sosnowych w Polsce! Na pewno tego nie pożałujesz.

Lasy to idealne miejsce, aby odciąć się od miejskiego zgiełku. Doskonale sprawdzają się również jako kryjówka przed zbyt natarczywym, czerwcowym słońcem. 

Po drugie: uspokajający szum wody! 

Nie wierzymy, że znajdzie się ktoś, kto nie doceni malowniczych jezior. Woda, słońce — wszyscy to uwielbiamy! Dlatego właśnie Pojezierze Mazurskie będzie rewelacyjnym wyborem — zwłaszcza na upały. 

Jest tam przepięknie – podróżując tam możemy zobaczyć wiele pięknych roślin, spotkać wiele zachwycających zwierząt. Cały dzień nad jeziorem, później pole namiotowe, ognisko — brzmi jak wspaniały plan, prawda? Też tak uważamy! Kemping zawsze jest wspaniałą przygodą. 

Po trzecie: trochę kolorowego miasta! 

Czas na propozycję, która znajduje się najdalej od Pomorza — jednak przewóz osób w Gdańsku nie boi się żadnych wyzwań. Zachęcamy Was do wybrania się aż na Dolny Śląsk — do pięknego, malowniczego Wrocławia! Nie bez powodu hasłem promocyjnym miasta jest: Wrocław — miasto spotkań. 

To miejsce jest przyjazne, Rynek jest jednym z najpiękniejszych w Polsce. Latem możemy spotkać mnóstwo turystów — nie zrażajmy się tym jednak. Wrocław sprawia, że każdy czuje się jak w domu. Piękne kamienice, muzea, malownicza Odra — atrakcji co niemiara! Co więcej — można zwiedzić całe miasto, szukając słynnych, wrocławskich krasnali! Wspaniała rozrywka dla całej rodziny. 

cLP6y2yVZ7KQZQfVNJjiVJunFB8SHgncYJb05I rx86stExOcfcrsFnd PMroN4fD41dDfL7F9hdnk2x53fbbtaWUpMLEAs6yilngR0kJ0oGw7oetKH2pu1u6hObMiasbqQt8fnH - Trzy ciekawe miejsca do odwiedzenia w czerwcu

To jak? Gdzie wybieracie się w tym miesiącu? My w dalszym ciągu nie możemy się zdecydować!