Tanio i wygodnie z firmą Dobrucki.

Posted by admin
Category:
5/5 - (8 votes)

Niezależnie od tego, czy jest to krótka wycieczka w morze czy w góry, z kilkoma rodzinami do parku rozrywki, zajęcia szkolne na wycieczkach – w Firmie Samochodowej Dobrucki można tanio zarezerwować autokar lub minibusa na różne okazje.

W naszej flocie autobusowej do wyboru różne modele pojazdów, które różnią się wielkością i wyposażeniem. Oferujemy minibusy oraz autokary. Na ekskluzywne imprezy polecamy autokar dla VIP-ów. Twój autokar dowiezie Cię bezpiecznie do miejsca docelowego i wróci tego samego wieczoru. Sam ustalasz miejsce wyjazdu.

Różne rozmiary i klasy komfortu

Nasza usługa wynajmu autokarów zapewnia Państwu autokary w szerokiej gamie wzorów, rozmiarów i klas komfortu. Jeśli planują Państwo pełne przygód wycieczki autokarowe po Polsce, mogą Państwo w każdej chwili na nas liczyć. Nasze obszerne know-how w zakresie transportu autokarowego umożliwia nam intensywne doradztwo dla naszych klientów.

Możesz się z nami skontaktować pod numerem 602 729 190. Po prostu powiedz nam, gdzie chciałbyś spędzić kilka miłych godzin. Autokar z naszego portfolio jest do Państwa dyspozycji w całej Europie.

Autokar i autobus na różne okazje.

Nasze nowocześnie wyposażone autokary zapewniają komfortowy transfer na każdą wycieczkę grupową. Oferujemy odpowiedni pojazd na każdą okazję. Czy to wycieczka szkolna, wycieczka po mieście, koncert lub inne wydarzenie.

Jeśli znajdziesz jeszcze lepszą ofertę od konkurencji, na pewno dostosujemy naszą ofertę.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o naszych pojazdach, prosimy o kontakt z nami. Jesteśmy pewni, że Państwa grupa będzie czuć się całkowicie jak u siebie w naszych komfortowych wozach.