Konferencje i wycieczki motywacyjne

Firma Dobrucki jest liderem na rynku korporacyjnego wynajmu autokarów oraz transportu w północnej Polsce już od ponad 20 lat. Nasz zespól obejmujący pracowników działu sprzedaży oraz kierowców, jak również nasza flota, składająca się z najwyższej jakości pojazdów, tworzą razem niezawodną firmę zajmującą się korporacyjnym wynajmem autokarów.

Jesteśmy w stanie zorganizować wynajem korporacyjny dla dowolnej wielkości konferencji bądź wyjazdu firmowego.

Dodatkowe oferowane przez nas usługi obejmują:
Usługę odbioru gości z lotniska
Opiekę przewodnika turystycznego (dostępne różne opcje językowe)
Regularne połączenia pomiędzy różnymi lokalizacjami

Niezależnie od tego, czy organizujesz wyjazd firmowy na wyścigi, rozgrywki golfa czy też planujesz konferencję o dowolnym rozmiarze, firma przewozowa Dobrucki może Ci służyć pomocą.

Rzuć okiem na informacje dotyczące naszej floty, dostępne na stronie internetowej, a następnie skontaktuj się z nami, aby podać swoje wymagania.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz duże biuro podróży czy niewielką agencję turystyczną, organizujesz wyjazdy motywacyjne czy też przejazdy rejsowe, będziesz pod wielkim wrażeniem poziomem okazywanej przez nas troski oraz dbałością o szczegóły.

Każdemu Klientowi przydzielony zostaje Menadżer konta, który będzie bezpośrednio odpowiedzialny za wszystkie aspekty związane z wymaganiami transportowymi Twojej grupy.

Korporacyjny wynajem autokarów

Wynajem autokaru na potrzeby korporacyjne w firmie Dobrucki jest prosty i ekonomiczny.

Nasi doświadczeni organizatorzy podróży są zawsze dostępni, by przeprowadzić Cię przez proces rezerwacji i przedstawić Ci ofertę na podstawie twoich konkretnych wymagań, a tym samym zmaksymalizować stosunek jakości do ceny.

Wynajem korporacyjny w firmie Dobrucki

Wszystkie kwestie związane z wynajmem korporacyjnym załatwisz w jednym punkcie obsługi.

Pomagamy z znalezieniu zakwaterowania oraz świadczymy inne usługi zgodnie z zapotrzebowaniem – a wszystkie kwestie dotyczące transportu oraz planowanej imprezy załatwisz w jednym miejscu. Pozwól, żeby dzięki wynajmowi autokaru w firmie Dobrucki, twoje życie stało się prostsze!

Zapewniamy eleganckie, wysokiej jakości autokary oraz przyjazny personel w strojach firmowych, wyszkolony tak, by realizować najwyższe standardy obsługi klienta.  Wasza wygoda oraz bezpieczeństwo są naszym priorytetem.

W przypadku umów długoterminowych, jesteśmy w stanie dostarczyć autokary niestandardowe, wzmacniające wizerunek firmy oraz promujące twoją markę.  Tak więc, jeśli poszukujesz korporacyjnego wynajmu autokarów w Gdańsku lub okolicy, jesteśmy idealnym rozwiązaniem.

Wynajem korporacyjny mikrobusów w firmie Dobrucki

Wszystkie wykorzystywane przez nas autokary spełniają najbardziej rygorystyczne normy, zapewniając najwyższej jakości profesjonalną obsługę, stanowiącą odzwierciedlenie marki twojej firmy. Posiadamy autokary w rozmiarach od pojazdów 9-miejscoweych po 67-miejscowe.

Ruch pojazdów jest śledzony za pomocą systemu satelitarnego, a nasz całodobowy serwis  sprawia, że w przypadku, gdyby wystąpiły jakiekolwiek problemy bądź  zakłócenia, to przerwy w świadczeniu usługi wynajmu korporacyjnego zostaną ograniczone do minimum.

Wszystkie nasze autokary są standardowo wyposażone w pasy bezpieczeństwa, a większość wyposażona jest w klimatyzację i rozkładane fotele. Nasze autokary korporacyjne posiadają również toalety i sprzęt do parzenia kawy i herbaty. W przypadku specjalnej usługi wynajmu korporacyjnego naszych autokarów Executive, klienci mają do dyspozycji również minibarek, umożliwiający wydawanie zimnych lub gorących napojów. Musisz jedynie zdecydować, który rodzaj autokaru najlepiej spełniać będzie wymagania organizowanej przez ciebie imprezy.

Imprezy firmowe – Konferencje – Wycieczki integracyjne – Transfer na lotnisko

Koordynowaliśmy również niektóre duże imprezy firmowe, często stanowiące duże wyzwania logistyczne. Aby uzyskać szczegółowe informacje, nasi menedżerowie kont z przyjemnością przyjadą, aby spotkać się z Tobą w biurze i upewnić się, że wszystko przebiegnie w sposób płynny. Współpracujemy także z kilkoma partnerami zajmującymi się organizacją dużych imprez, możemy więc być w stanie pomóc także w innych sprawach, nie tylko tych związanych z autokarami.

Flota autokarów Dobrucki

Wszystkie wykorzystywane przez nas autokary spełniają najbardziej rygorystyczne normy, zapewniając najwyższej jakości profesjonalną obsługę, stanowiącą odzwierciedlenie marki twojej firmy. Posiadamy pojazdy od 29-miejscowych po 80-miejscowe.

Ruch pojazdów jest śledzony za pomocą systemu satelitarnego, a nasz całodobowy serwis sprawia, że w przypadku, gdyby wystąpiły jakiekolwiek problemy bądź zakłócenia, to przerwy w świadczeniu usługi wynajmu korporacyjnego zostaną ograniczone do minimum.

Bogate doświadczenie

Rozumiemy, jak ważne jest dobre wrażenie. W końcu stabilność naszej firmy wynika z sukcesu, jaki zbudowaliśmy dzięki naszej bazie klientów.

Nasi klienci korzystają z przydzielenia menedżerów projektów i koordynatorów, mających doświadczenie w transporcie dużych grup.  Nasi kierowcy przez cały czas starają się świadczyć usługi na najwyższym poziomie dla wszystkich naszych klientów.

Uważamy, że posiadamy wyjątkowe doświadczenie w zakresie transportu korporacyjnego.

Współpracowaliśmy z największymi korporacjami w Polsce oraz niezliczoną liczbą małych i średnich firm. Specjalny menedżer klienta firmy zajmie się tobą tuż po dokonaniu przez ciebie rezerwacji, w celu doprecyzowania wszelkich szczegółów organizowanego wydarzenia.  Nasi menadżerzy kont nawiązują silne relacje z klientami korporacyjnymi, dzięki czemu następnym razem, wynajmując autokar, możesz pracować z tą samą osobą, która zna już twoje preferencje.

Jeśli Twoja organizacja potrzebuje transportu dla pracowników, niezależnie od tego, czy jest to impreza firmowa, czy może spotkanie poza siedzibą firmy, autokary Dobrucki mogą obsłużyć Państwa rezerwację z troską i profesjonalizmem. Nasze pojazdy są idealnym rozwiązaniem dla transportu biznesowego – z wygodnymi siedzeniami, klimatyzacją, płaskimi monitorami i urządzeniami do przygotowywania zimnych i gorących napojów.

W RAZIE ZAINTERESOWANIA OFERTĄ PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

form icon 25603 300x300 - Wyjazdy firmowe i integracyjne
Spełniamy wszystkie warunki:

Dysponujemy licencjami na krajowy i międzynarodowy przewóz osób, jesteśmy ubezpieczeni (posiadamy wszelkie niezbędne ubezpieczenia OC i NNW).

Nie zaskoczy nas żadne zlecenie

Realizujemy usługi transportowe na zamówienie osób fizycznych oraz firm i instytucji, mamy wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej.

Można na nas liczyć

Pracujemy 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę, działamy na rynku niezawodnie od wielu lat. Opinie naszych klientów mówią same za siebie.