WYCIECZKI

USŁUGA SKIEROWANA JEST DO:
  • Osób indywidualnych, które potrzebują wynająć auto w celu przewozu osób lub ładunku;
  • Szkół i uczelni wyższych;
  • Biur podróży, agencji turystycznych i innych firm, które organizują krajowe i zagraniczne wycieczki;
  • Firm w celach wyjazdów integracyjnych, szkoleniowych i wszelkich innych.

Wycieczki

W firmie wynajmującej autokary Dobrucki rozumiemy potrzeby naszych klientów. Jesteśmy w stanie doradzić w zakresie planowanych czasów podroży, zasugerować odpowiednie przystanki w czasie podróży, wskazać interesujące miejsca na trasie jak również, w razie potrzeby, pomóc w zakresie organizacji zakwaterowania podczas podroży.

Przejazdy wakacyjne

Niezależnie od tego, czy zwyczajnie poszukujesz transportu na wakacje spod drzwi swojego domu na lotnisko czy tez organizujesz wakacje dla całej grupy i potrzebujesz zorganizować przejazdy pomiędzy lotniskami, czy też pomiędzy punktem zbiórki a portem, to niezależnie od tego, jakie będą twoje wymagania, my znajdziemy rozwiązanie.

Podczas dokonywania rezerwacji nie zapomnij uprzedzić nas, jeśli posiadasz większy bagaż bądź też zamierzasz przewozić coś innego, niż standardowe walizki (narty, kije golfowe itp.); umożliwi nam to dopasowanie odpowiedniego pojazdu do tego, by wygodnie przewieźć ciebie oraz twoją własność.

Możesz w spokoju dokonać rezerwacji, wiedząc, że nasi kierowcy są niezawodni i skuteczni; oni dobrze rozumieją, że musisz złapać samolot, albo, jeśli jesteś w drodze powrotnej, że chciałbyś już znaleźć się w swoim wygodnym domu z filiżanką herbaty!

Możemy zaoferować usługę odbioru z lotniska dla tych wszystkich, którzy chcieliby zostać odebrani z hali przylotów i odprowadzeni do czekającego autokaru. W czasie dokonywania rezerwacji, prosimy o zaznaczenie, czy jesteś zainteresowany odbiorem z lotniska, aby usługa ta mogła zostać uwzględniona w twoim ostatecznym zamówieniu.

Jeśli wracasz do Polski samolotem, nasi kierowcy będą monitorować twój lot i będą wiedzieć, jeśli wystąpią jakieś opóźnienia, nie musisz się więc o nic martwić; twój kierowca znajdzie się w zatoce przy hali przylotów tak, jak zostało to uzgodnione, niezależnie od tego, jak bardzo opóźniony jest twój lot.

Nasz zespół obsługi klienta jest do dyspozycji 24 godziny na dobę, dlatego rezerwując nasze usługi możesz mieć całkowitą pewność, że wszelkie pojawiające się problemy bądź niejasności zostaną rozwiązane w sposób efektywny, niezależnie od pory.

Jednodniowe wycieczki po Polsce

Daj swoim uczniom możliwość przeżycia niezapomnianego dnia na wycieczce po Polsce.  Mając te wszystkie fantastycznie interesujące miejsca niemal na wyciągnięcie ręki, jesteśmy w stanie zapewnić twoim uczniom pełen wrażeń dzień poza miastem w bardzo konkurencyjnej cenie.

Liczy się każde doświadczenie

Autokary Dobrucki zapewniają wyjątkową obsługę, jeśli chodzi o przewożenie większej liczby pasażerów – naszym priorytetem jest wsparcie Państwa w budowaniu jak najlepszego dnia dla waszej grupy.

Bierzemy pod uwagę wszystkie indywidualne potrzeby. Niezależnie od tego, czy podróżujecie z dziećmi czy osobami starszymi, jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedni pojazd oraz kierowcę, który zatroszczy się o wszelkie wasze potrzeby.

W firmie Dobrucki oferujemy również usługi przewodników. Pracujemy z najlepiej wykwalifikowanymi przewodnikami, z którymi łączą nas relacje zawodowe oparte na wzajemnym zaufaniu; zapewnią oni idealne uzupełnienie każdej wycieczki po mieście bądź jednodniowej wycieczki krajoznawczej.

Aby dobrać najlepsze rozwiązanie w zakresie wynajmu, skontaktuj się z naszym zespołem, dzwoniąc na numer +48 602 729 193.

Co roku przewozimy tysiące turystów. Znaczna część naszych zleceń pochodzi właśnie z sektora turystycznego, z tego też względu zapewnienie najwyższej jakości i niezawodności usług dla przyjeżdżających turystów jest dla nas kwestią najwyższej wagi.

Nasza zdolność do bycia elastycznymi i profesjonalnymi jest jednym z głównych powodów, dla których turyści z całego świata korzystają regularnie z naszych usług. Wszyscy w firmie Dobrucki dokładają wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych klientów, zapewniając im punktualny dojazd do miejsc docelowych.

W RAZIE ZAINTERESOWANIA OFERTĄ PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

form icon 25603 300x300 - Wycieczki

Najczęściej zadawane pytania

W Firmie Samochodowej Dobrucki rozumiemy, że zorganizowanie przewozu autokarowego może być stresującą sprawą. Poniżej przedstawiamy kilka częstych pytań i odpowiedzi na nie.

Opisujemy krótko jakie podejmujemy kroki aby wykonywany przez nas transport pasażerski był bezpieczny i pewny jak tylko to możliwe.

Obsługa klienta

Biuro FS Dobrucki jest czynne normalnych godzinach pracy. Możesz także kontaktować się z nami poprzez adres mailowy i formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. W sprawach nagłych prosimy o kontakt pod numerem +48 602 729 193.

Pracownicy działu rezerwacji mają dużą wiedzę i doświadczenie w organizowaniu wycieczek, krótkich i długich podróży na terenie Polski i Europy. Z przyjemnością pomogą w przygotowaniu obsługi nawet najtrudniejszych zadań transportowych wymagających kilku lub kilkunastu pojazdów.

Po zaakceptowaniu naszej oferty, prosimy podpisać i odesłać formularz rezerwacji autokaru albo alternatywnie wypełnij ten formularz i prześlij go do nas. Pamiętaj, że potrzebujemy danych organizatora i lidera grupy – w tym telefony kontaktowe.

Po przyjęciu rezerwacji wyślemy Ci potwierdzenie drogą elektroniczną lub klasyczną pocztą, jeśli sobie tego życzysz. Jeżeli potwierdzenie nie przyszło koniecznie skontaktuj się z nami!

Jeśli trzeba dokonać zmian w rezerwacji, skontaktuj się z naszym przyjaznym zespołem w celu omówienia zmian jakich chcesz dokonać.

Prosimy o poinformowanie nas jak najszybciej, jeśli chcesz anulować rezerwację. Będziemy prosili, żeby zrobić to drogą mailową albo tradycyjną pocztą.

Kierowcy

Wszyscy nasi kierowcy posiadają prawo jazdy uprawniające do prowadzenia dowolnej wielkości autokaru czy minibusa, jak również świadectwo kwalifikacji zawodowej. Oczywiście przechodzą też okresowe badania lekarskie i szkolenia dla kierowców zawodowych.

Zgodnie z przepisami raz na pięć lat każdy kierowca musi przejść 35-godzinne szkolenie. W pełni popieramy ten wymóg, dlatego dodatkowo stworzyliśmy specjalną e-learningową formę szkolenia dla wszystkich naszych kierowców.

Oczywiście, starannie dobieramy naszych kierowców. Jeśli szukasz uprzejmych i dobrze wyszkolonych kierowców z czystą kartoteką, to dobrze trafiłeś. Świadczymy usługi transportowe dla przedszkoli i szkół wszystkich typów. Dowozimy uczniów na imprezy takie jak wycieczki, wypady do teatru czy kina. Realizujemy też stałe zlecenia jak np. dowożenie dzieci na basen itd.

Wszyscy nasi kierowcy są zdrowi i zdolni do jazdy, nie cierpią też na żadne schorzenie, które uniemożliwiałoby im jazdę. Okresowo, niezależnie od wymaganych prawem certyfikatów, badamy wzrok naszych kierowców.

Flota

Safety first! Autokary, busy i limuzyny w naszej firmie są zawsze gotowe do jazdy i spełniają wszystkie wymagania związane z bezpieczeństwem. Oferujemy szeroką gamę pojazdów o różnych pojemnościach. Oferujemy pojazdy od 5 aż do 67 osób. Prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży, który doradzi najlepszy możliwy wóz, odpowiedni do wielkości grupy.

Wszystkie nasze autokary, busy i limuzyny posiadają apteczkę pierwszej pomocy, gaśnicę i posiadają klimatyzację / wymuszony obieg powietrza. Inne udogodnienia, takie jak toalety, DVD czy mikrofon są dostępne we wszystkich autokarach.

Wszystkie autokary FS Dobrucki są utrzymywane w doskonałym stanie technicznym dzięki własnemu warsztatowi, wyszkolonej kadrze mechaników oraz wsparciu ze strony producentów i dystrybutorów sprzętu.

Każdy kierowca FS Dobrucki jest zobowiązany do przeprowadzenia pełnych oględzin pojazdu przed wyruszeniem w trasę przy pomocy opracowanej przez nas checklisty. Wszelkie usterki zostają niezwłocznie podane do wiadomości kierownictwa firmy celem podjęcia stosownych działań.

Każdy pojazd naszej firmy jest myty i sprzątany po powrocie do bazy po każdym dniu pracy. Nasza baza jest wyposażona we wszelkie urządzenia potrzebne do utrzymania czystości na zewnątrz jak i wewnątrz (toalety, caffe bary itd.) samochodu. Ponadto podczas długich wyjazdów kierowca jest zobligowany do zachowania czystości pojazdu.

W razie nieprzewidzianych problemów zarówno kierowcy jak i organizatorzy mogą kontaktować się z nami pod czynnym 24h na dobę numerem +48 602 729 193. Nasza firma posiada umowy z wieloma innymi podmiotami w całej Polsce, które zapewnią pomoc zawsze i wszędzie tam, gdzie będzie to potrzebne. Na zasadach wzajemności również udzielamy pomocy przewoźnikom z kraju i zagranicy.

Podróż

Firma Samochodowa Dobrucki planuje przejazdy zgodnie z życzeniami organizatorów i pasażerów z odpowiednimi przerwami, mając na względzie przepisy prawa i zasady bezpieczeństwa. Kierownik transportu dokładnie sprawdza czas podróży i odpowiednio planuje trasy, przerwy i czasy do swoich potrzeb, przydzielając również odpowiednią liczbę kierowców.

Oczywiście, podczas odprawy kierowca otrzymuje szczegółowy plan podróży zawierający wszystkie niezbędne informacje, wliczając te podane przez klienta.

Aby zachować zgodność z przepisami FS Dobrucki posiada procedury zapewnienia zgodności z prawem dotyczącym czasu pracy kierowców. W naszym systemie IT zapisujemy czas pracy wszystkich kierowców, który natychmiast alarmuje dyspozytora o ewentualnym problemie.  Analizujemy 100% zapisów tachografów, by mieć pewność, że wszystko jest w porządku.

Firma Dobrucki

Polscy przewoźnicy muszą spełniać pewne kryteria, aby móc wykonywać profesjonalny przewóz osób.  Posiadamy wszystkie niezbędne licencje aby móc przewozić pasażerów zarówno w kraju jak i za granicą.

Dwie osoby zarządzające transportem posiadają niezbędne certyfikaty kompetencji zawodowych.

Oczywiście. Zarówno cała firma jak i poszczególne pojazdy są ubezpieczone w PZU. Wszyscy pasażerowie są ubezpieczeni od NNW.

Firma Dobrucki posiada licencje w międzynarodowym i krajowym przewozie osób. Posiadamy również certyfikaty kompetencji zawodowych.

Mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży przewozu osób. Jesteśmy firmą solidną o czym świadczą uzyskane certyfikaty oraz aktualne licencje na wykonywanie transportu międzynarodowego.

Naszymi atutami są niezawodne autokary oraz doświadczenie, które metodycznie zdobywaliśmy w trakcie długoletniej działalności firmy.

Nasi pracownicy gotowi są dołożyć wszelkich starań, aby Państwa podróż przebiegała spokojnie i bezpiecznie oraz aby zawsze dotarli Państwo do celu luksusowo i punktualnie.

Spełniamy wszystkie warunki:

Dysponujemy licencjami na krajowy i międzynarodowy przewóz osób, jesteśmy ubezpieczeni (posiadamy wszelkie niezbędne ubezpieczenia OC i NNW).

Nie zaskoczy nas żadne zlecenie

Realizujemy usługi transportowe na zamówienie osób fizycznych oraz firm i instytucji, mamy wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej.

Można na nas liczyć

Pracujemy 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę, działamy na rynku niezawodnie od wielu lat. Opinie naszych klientów mówią same za siebie.