WYNAJEM AUTOKARU NA WESELE

W najważniejszym dniu Twojego życia absolutnie naturalne jest, że chcesz, aby wszystko przebiegło płynnie – dotyczy to każdego pana młodego i każdej panny młodej. Od dostarczenia kwiatów do dekoracji i rozmieszczenia gości w kościele, przez wyśmienite potrawy i rozmieszczenie gości weselnych przy stołach, aż po ustawienie wszystkich i wybranie odpowiedniego momentu na zrobienie zdjęć – tego wyjątkowego dnia wszystko powinno być idealne.   Niczego nie wolno zostawić przypadkowi i dobrze jest mieć firmę taką, jak Dobrucki, której powierzyć można kwestię zapewnienia usług najwyższej jakości wtedy, kiedy to rzeczywiście ma wielkie znaczenie – w końcu twój idealny dzień powinien być właśnie taki: IDEALNY!

Ta perfekcja powinna obejmować również twoich gości oraz ich wygodę – chcesz przecież, żeby twoi krewni i przyjaciele dojechali na czas, wygodnie, bezpiecznie i stylowo, zarówno do kościoła, jak i do miejsca, w których odbędzie się przyjęcie weselne – jest to kwestia jeszcze ważniejszą, jeśli miejsca te są od siebie oddalone  (co zdarza się przecież dość często). To w takiej sytuacji zjawia się firma świadcząca usługi wynajmu autokarów Dobrucki.   Naszymi luksusowymi, wygodnymi autokarami dostarczymy wszystkich gości do kościoła oraz na wasze wspaniałe przyjęcie weselne. Twoi goście będą mieli chwilę na rozmowę, będą mogli odświeżyć dawne znajomości, albo nawiązać nowe przyjaźnie (albo nawet romanse) na pokładzie naszych luksusowych pojazdów – pozostawiając was bez trosk, abyście mogli cieszyć się swoim wyjątkowym dniem!  Kliknij, aby dokonać rezerwacji autokaru w firmie Dobrucki i zyskać pewność, że twoi goście znajdą się w kościele na czas!

Nasz zespół z przyjemnością pomoże Państwu w zaplanowaniu transportu na ten wielki dzień.

Mamy duży wybór różnych autokarów, klasycznych i współczesnych samochodów ślubnych.  Realizujemy wszelkie wymagania transportowe związane z weselami.

Poszukujesz weselnego autokaru do wynajęcia w Trójmieście bądź okolicach?  Z firmą wynajmującą autokary Dobrucki jesteś w najlepszych rękach!

Wiemy, że ten wyjątkowy dzień wiele znaczy, zarówno dla ciebie, jak i dla twoich gości.  Nie ma mowy, żeby się spóźnić, chcesz więc żeby wszyscy twoi goście znaleźli się na czas w miejscu uroczystości, bez zmartwień o to, że mogą się zgubić, że nie będą mieli gdzie zaparkować albo że ich nawigacja nie będzie działać poprawnie!

Możemy nie tylko zawieźć gości na miejsce spotkania; jesteśmy w stanie zorganizować również regularne połączenie, zapewniające gościom odwiezienie do hoteli bądź domów. Nie będzie potrzeby zastanawiania się, kto tym razem prowadzi – to możecie zostawić nam!

Nasze konkurencyjne ceny i oferty dopasowane są zawsze do twoich indywidualnych wymagań, dzięki czemu zyskujesz najlepszy możliwy stosunek jakości do ceny.

SAMOCHODY Z SZOFEREM

Jesteśmy również w stanie zapewnić samochody z szoferami na główne uroczystości weselne. Oznacza to, że wszystkie wasze potrzeby związane z transportem można zrealizować dzięki jednej rezerwacji. Koniecznie zapytaj nasz zespól odpowiadający za obsługę klienta o samochody, jakie możemy zaoferować.

Niezależnie od tego, jakie są twoje potrzeby, postaramy się przygotować dla ciebie jak najbardziej konkurencyjną ofertę, przedstawiając ci wspaniałe pomysły, które pozwolą ci pozbyć się stresów związanych z planowaniem przynajmniej tego jednego weselnego elementu.

Rozumiemy, jak wielkie znaczenie ma dla was ten dzień i dlatego począwszy od wstępnej wyceny aż po realizację usługi podczas całego dnia, otrzymacie obsługę klienta na najwyższym poziomie; począwszy od naszego niezwykle pomocnego personelu, świadczącego usługi doradcze, po świetnie wyglądających i kompetentnych kierowców.

Twój komfort i bezpieczeństwo to nasz priorytet!

Wesela są stresujące, ale nasi doświadczeni organizatorzy podróży są zawsze pod ręką, aby doradzić i przeprowadzić Cię przez cały proces rezerwacji.

Jesteśmy dumni, będąc członkami kilku uznanych organizacji i stowarzyszeń branżowych, członkostwo w których wiąże się z przestrzeganiem przez nas surowych standardów w zakresie jakości, bezpieczeństwa i obsługi klienta.

Nasz przyjazny, umundurowany personel kieruje flotą dobrze utrzymanych, nowoczesnych autokarów, o pojemności od 29 do 57 miejsc. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w pasy bezpieczeństwa i są dokładnie sprawdzane pod kątem standardów bezpieczeństwa i obsługi.

Po znalezieniu się na drodze, pojazdy są monitorowane poprzez system łączności satelitarnej, a dzięki naszemu całodobowemu serwisowi, zawsze jesteśmy gotowi do błyskawicznej reakcji w przypadku jakichkolwiek problemów, dzięki czemu ewentualne przerwy w podróży są ograniczane do minimum.

Pozwól, abyśmy to my byli “wyznaczonymi kierowcami” podczas tego wesela –  możemy również zorganizować odwiezienie gości do domów po zakończeniu przyjęcia.

Pozwólcie zaoferować sobie traktowanie godne VIPów!

Oczywiście, my wszystkich naszych klientów traktujemy jak Bardzo Ważne Osoby, jeśli jednak masz ochotę na coś naprawdę extra na swoje wesele, dlaczego nie miałbyś wynająć jednego z naszych autokarów klasy Executive?  Toalety znajdujące się w autokarach są szczególnie przydatne podczas długich podróży, chociaż oczywiście możemy zatrzymywać się również na przerwy podczas trwania podróży. Dlaczego nie mielibyście poczęstować swoich gości kieliszkiem schłodzonego szampana, aby powitać ich na pokładzie i może filiżanką herbaty podczas ich podróży powrotnej do domu?  Skontaktuj się z nami w sprawie wynajmu twojego luksusowego autokaru już dzisiaj, tutaj, Trójmieście

Nasze pojazdy klasy Executive  są wyposażone w:

  • klimatyzację
  • odtwarzacze CD i DVD
  • toalety
  • lodówki oraz dostęp do gorącej wody

Kilka rzeczy, o których trzeba pamiętać, organizując transport weselny

Wczesna rezerwacja – aby zapewnić sobie uzyskanie jak najlepszej możliwej obsługi, zarezerwuj tak szybko, jak to możliwe. Soboty w letnich miesiącach są zazwyczaj terminami bardzo obleganymi, konieczna jest więc rezerwacja z wyprzedzeniem.

Daj sobie dużo czasu –  Nie ma nic gorszego niż uczucie, że ktoś cię pogania.  Nasi kierowcy przyjadą na wyznaczone miejsce na pól godziny przez odjazdem. Dzięki temu wszyscy będą mieli dość czasu, żeby wsiąść do pojazdu, zająć miejsca i usadowić się wygodnie zanim autokar ruszy.  Ma to kluczowe znaczenie w przypadku większych pojazdów (pojazdy 53/67-miejscowe).  Prędkości autokarów są również regulowane, dodaj więc 20% do zwykłego czasu podróży, żeby mieć pewność, że goście dotrą na czas.

Ograniczenia – Sprawdź, czy nie ma ograniczeń szerokości i wysokości dla pojazdów w miejscu organizacji uroczystości. Jeśli są jakieś ograniczenia, przedyskutuj te kwestię z naszym zespołem – tak, abyśmy byli w stanie zorganizować pojazdy odpowiedniej wielkości do określonych warunków. Wcześniejsze zaplanowanie punktów odbioru oraz punktów docelowych może pomoc zminimalizować opóźnienia i sprawi, że cała usługa wynajmu będzie przebiegać bez zakłóceń.

Wybierz klasę Executive – wiemy, że transport to ostatnia rzecz, o jakiej chciałbyś myśleć podczas swojego “wielkiego dnia”, dlatego pomożemy ci zorganizować wszystko zawczasu. Naszą praktyką jest dostarczanie na wesela autokarów klasy Executive.  Na życzenie dostępne są również autokary standardowe, jednak są to autobusy szkolne z podstawowym wyposażeniem, niestanowiące w tym przypadku najlepszej opcji.  Nasz zespół z przyjemnością udzieli wam wszelkich informacji na temat dostępnych typów pojazdów.

Wielki Dzień –  upewnij się, że wyznaczona została osoba odpowiedzialna za transport. Podanie numeru panny młodej, jako kontaktu w sprawie transport w dniu ślubu raczej się nie sprawdzi.  Wybierz osobę spośród gości weselnych, która będzie się znajdować w autokarze bądź inną na tyle rozsądną, by w razie potrzeby kierowca mógł się z osobą tą kontaktować.

Nasz zespół przedstawi Ci najlepsze opcje transportu dla Ciebie i Twoich gości!

W RAZIE ZAINTERESOWANIA OFERTĄ PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

form icon 25603 300x300 - Wesela

Najczęściej zadawane pytania

W Firmie Samochodowej Dobrucki rozumiemy, że zorganizowanie przewozu autokarowego może być stresującą sprawą. Poniżej przedstawiamy kilka częstych pytań i odpowiedzi na nie.

Opisujemy krótko jakie podejmujemy kroki aby wykonywany przez nas transport pasażerski był bezpieczny i pewny jak tylko to możliwe.

Obsługa klienta

Biuro FS Dobrucki jest czynne normalnych godzinach pracy. Możesz także kontaktować się z nami poprzez adres mailowy i formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej. W sprawach nagłych prosimy o kontakt pod numerem +48 602 729 193.

Pracownicy działu rezerwacji mają dużą wiedzę i doświadczenie w organizowaniu wycieczek, krótkich i długich podróży na terenie Polski i Europy. Z przyjemnością pomogą w przygotowaniu obsługi nawet najtrudniejszych zadań transportowych wymagających kilku lub kilkunastu pojazdów.

Po zaakceptowaniu naszej oferty, prosimy podpisać i odesłać formularz rezerwacji autokaru albo alternatywnie wypełnij ten formularz i prześlij go do nas. Pamiętaj, że potrzebujemy danych organizatora i lidera grupy – w tym telefony kontaktowe.

Po przyjęciu rezerwacji wyślemy Ci potwierdzenie drogą elektroniczną lub klasyczną pocztą, jeśli sobie tego życzysz. Jeżeli potwierdzenie nie przyszło koniecznie skontaktuj się z nami!

Jeśli trzeba dokonać zmian w rezerwacji, skontaktuj się z naszym przyjaznym zespołem w celu omówienia zmian jakich chcesz dokonać.

Prosimy o poinformowanie nas jak najszybciej, jeśli chcesz anulować rezerwację. Będziemy prosili, żeby zrobić to drogą mailową albo tradycyjną pocztą.

Kierowcy

Wszyscy nasi kierowcy posiadają prawo jazdy uprawniające do prowadzenia dowolnej wielkości autokaru czy minibusa, jak również świadectwo kwalifikacji zawodowej. Oczywiście przechodzą też okresowe badania lekarskie i szkolenia dla kierowców zawodowych.

Zgodnie z przepisami raz na pięć lat każdy kierowca musi przejść 35-godzinne szkolenie. W pełni popieramy ten wymóg, dlatego dodatkowo stworzyliśmy specjalną e-learningową formę szkolenia dla wszystkich naszych kierowców.

Oczywiście, starannie dobieramy naszych kierowców. Jeśli szukasz uprzejmych i dobrze wyszkolonych kierowców z czystą kartoteką, to dobrze trafiłeś. Świadczymy usługi transportowe dla przedszkoli i szkół wszystkich typów. Dowozimy uczniów na imprezy takie jak wycieczki, wypady do teatru czy kina. Realizujemy też stałe zlecenia jak np. dowożenie dzieci na basen itd.

Wszyscy nasi kierowcy są zdrowi i zdolni do jazdy, nie cierpią też na żadne schorzenie, które uniemożliwiałoby im jazdę. Okresowo, niezależnie od wymaganych prawem certyfikatów, badamy wzrok naszych kierowców.

Flota

Safety first! Autokary, busy i limuzyny w naszej firmie są zawsze gotowe do jazdy i spełniają wszystkie wymagania związane z bezpieczeństwem. Oferujemy szeroką gamę pojazdów o różnych pojemnościach. Oferujemy pojazdy od 5 aż do 67 osób. Prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży, który doradzi najlepszy możliwy wóz, odpowiedni do wielkości grupy.

Wszystkie nasze autokary, busy i limuzyny posiadają apteczkę pierwszej pomocy, gaśnicę i posiadają klimatyzację / wymuszony obieg powietrza. Inne udogodnienia, takie jak toalety, DVD czy mikrofon są dostępne we wszystkich autokarach.

Wszystkie autokary FS Dobrucki są utrzymywane w doskonałym stanie technicznym dzięki własnemu warsztatowi, wyszkolonej kadrze mechaników oraz wsparciu ze strony producentów i dystrybutorów sprzętu.

Każdy kierowca FS Dobrucki jest zobowiązany do przeprowadzenia pełnych oględzin pojazdu przed wyruszeniem w trasę przy pomocy opracowanej przez nas checklisty. Wszelkie usterki zostają niezwłocznie podane do wiadomości kierownictwa firmy celem podjęcia stosownych działań.

Każdy pojazd naszej firmy jest myty i sprzątany po powrocie do bazy po każdym dniu pracy. Nasza baza jest wyposażona we wszelkie urządzenia potrzebne do utrzymania czystości na zewnątrz jak i wewnątrz (toalety, caffe bary itd.) samochodu. Ponadto podczas długich wyjazdów kierowca jest zobligowany do zachowania czystości pojazdu.

W razie nieprzewidzianych problemów zarówno kierowcy jak i organizatorzy mogą kontaktować się z nami pod czynnym 24h na dobę numerem +48 602 729 193. Nasza firma posiada umowy z wieloma innymi podmiotami w całej Polsce, które zapewnią pomoc zawsze i wszędzie tam, gdzie będzie to potrzebne. Na zasadach wzajemności również udzielamy pomocy przewoźnikom z kraju i zagranicy.

Podróż

Firma Samochodowa Dobrucki planuje przejazdy zgodnie z życzeniami organizatorów i pasażerów z odpowiednimi przerwami, mając na względzie przepisy prawa i zasady bezpieczeństwa. Kierownik transportu dokładnie sprawdza czas podróży i odpowiednio planuje trasy, przerwy i czasy do swoich potrzeb, przydzielając również odpowiednią liczbę kierowców.

Oczywiście, podczas odprawy kierowca otrzymuje szczegółowy plan podróży zawierający wszystkie niezbędne informacje, wliczając te podane przez klienta.

Aby zachować zgodność z przepisami FS Dobrucki posiada procedury zapewnienia zgodności z prawem dotyczącym czasu pracy kierowców. W naszym systemie IT zapisujemy czas pracy wszystkich kierowców, który natychmiast alarmuje dyspozytora o ewentualnym problemie.  Analizujemy 100% zapisów tachografów, by mieć pewność, że wszystko jest w porządku.

Firma Dobrucki

Polscy przewoźnicy muszą spełniać pewne kryteria, aby móc wykonywać profesjonalny przewóz osób.  Posiadamy wszystkie niezbędne licencje aby móc przewozić pasażerów zarówno w kraju jak i za granicą.

Dwie osoby zarządzające transportem posiadają niezbędne certyfikaty kompetencji zawodowych.

Oczywiście. Zarówno cała firma jak i poszczególne pojazdy są ubezpieczone w PZU. Wszyscy pasażerowie są ubezpieczeni od NNW.

Firma Dobrucki posiada licencje w międzynarodowym i krajowym przewozie osób. Posiadamy również certyfikaty kompetencji zawodowych.

Mamy prawie 30-letnie doświadczenie w branży przewozu osób. Jesteśmy firmą solidną o czym świadczą uzyskane certyfikaty oraz aktualne licencje na wykonywanie transportu międzynarodowego.

Naszymi atutami są niezawodne autokary oraz doświadczenie, które metodycznie zdobywaliśmy w trakcie długoletniej działalności firmy.

Nasi pracownicy gotowi są dołożyć wszelkich starań, aby Państwa podróż przebiegała spokojnie i bezpiecznie oraz aby zawsze dotarli Państwo do celu luksusowo i punktualnie.

Spełniamy wszystkie warunki:

Dysponujemy licencjami na krajowy i międzynarodowy przewóz osób, jesteśmy ubezpieczeni (posiadamy wszelkie niezbędne ubezpieczenia OC i NNW).

Nie zaskoczy nas żadne zlecenie

Realizujemy usługi transportowe na zamówienie osób fizycznych oraz firm i instytucji, mamy wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej.

Można na nas liczyć

Pracujemy 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę, działamy na rynku niezawodnie od wielu lat. Opinie naszych klientów mówią same za siebie.