foto coach hire 1 600x377 - Przewozy autokarowe
5
lip
Przewozy autokarowe

Szukasz wysokiej jakości przewozów autokarowych? Firma Dobrucki jest w stanie zorganizować dla Ciebie każdy rodzaj transportu osób, zawsze zapewniając najwyższy standard i konkurencyjne ceny!

coach 5 600x377 - Przewóz osób Gdańsk
5
lip
Przewóz osób Gdańsk

Chcesz wynająć autokar, minibusa lub limuzynę w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie? A może na terenie tzw. Małego Trójmiasta, czyli Wejherowa, Redy i Rumii? A może w samym sercu Kaszub – Kartuzach, Kościerzynie albo Żukowie?

transportpracownicy compressor 600x377 - Przewóz pracowników
1
maj
Przewóz pracowników

Dowóz pracowników do pracy jest o wiele łatwiejszy dzięki wprowadzeniu krótko- i długoterminowych usług autobusowych firmy Dobrucki. Oferujemy serwis transportów wahadłowych, które można dostosować do konkretnych potrzeb firmy.

panienskieD compressor 600x377 - Wieczory kawalerskie i panieńskie
1
maj
Wieczory kawalerskie i panieńskie

Świętuj nadchodzący ślub niewiarygodną kawalerską lub panieńską imprezą. Gwarantowane zadowolenie! Baw się dobrze i ciesz się traktowaniem VIP. Z niczym nie da się porównać jazdy po mieście w naszej luksusowej limuzynie! Zapewniamy pełne planowanie transportu i doradztwo z w doborze pojazdu.

umowy okresowe compressor e1493828784171 600x357 - Umowy Okresowe
27
kw.
Umowy Okresowe

Jako renomowany i cieszący się zaufaniem operator przewozowy, rozumiemy znaczenie wynajmu autokarów dla szkół czy przedsiębiorstw. Szefowie muszą mieć pewność, że za transport ich podopiecznych czy pracowników odpowiada godna zaufania firma transportowa.

samochodkierowca compressor 600x377 - Samochód z kierowcą
27
kw.
Samochód z kierowcą

Bierzesz udział w ważnych wydarzeniach, spotkaniach firmowych czy eventach (często w ekskluzywnych lokalizacjach z dala od centrum miasta), lunchu biznesowym, kolacji?
Nasz doświadczony i dyskretny kierowca zawiezie Państwa w dowolne miejsce w kraju lub za granicą. Do dyspozycji oddajemy najnowszego Opla Insignię, nową KIA Sportage oraz Volkswagena Passata TDI. Samochody wyposażone są w klimatyzację oraz nawigację satelitarną GPS

66 600x377 - Wycieczki szkolne
5
kw.
Wycieczki szkolne

Od wielu lat zabieramy uczniów szkół na wycieczki – niezależnie od tego, czy podróż ma trwać 15 minut, czy ma to być wycieczka po Europie, ważne, aby korzystać z zaufanej firmy transportowej, która zapewni najlepsze i najbezpieczniejsze warunki podróżowania. Nasza szeroka gama autokarów różnej wielkości, sprawia, że nasze firma jest odpowiednim rozwiązaniem niezależnie od tego, jaki ma być rodzaj planowanego wyjazdu.

888 600x377 - Wyjazdy narciarskie
4
kw.
Wyjazdy narciarskie

Jako uznana firma autokarowa, już od kilkunastu lat zapewniamy usługi autokarowe dla agencji turystycznych organizujących wyjazdy narciarskie. Oferujemy wynajem autokarów, wyposażonych w specjalne bagażniki, przystosowane do przewożenia nart i desek snowboardowych klientów. Co do zasady, wszystkie autokary wyposażone są w łańcuchy śniegowe.

77 600x377 - Imprezy okolicznościowe
4
kw.
Imprezy okolicznościowe

W tętniącym życiem Trójmieście wiele wydarzeń staje się częścią naszego życia i dodaje nam wiele radości. Jednak znalezienie idealnej firmy przewozowej oferującej najlepsze środki transportu może być stresujące. I zgadnij co? Firma Dobrucki jest tutaj odpowiedzią! Przeżyj wyjątkowe chwile bez zaprzątania sobie głowy transportem, ponieważ nasi pracownicy z całego serca włączą się do Twojego przedsięwzięcia i zapewnią serwis na najwyższym poziomie!

14 600x377 - Pielgrzymki
4
kw.
Pielgrzymki

Jesteśmy w stanie zapewnić pojazdy odpowiadające potrzebom grup o dowolnej wielkości oraz przejazdy do wszystkich punktów docelowych, w Polsce oraz w całej Europie. Regularnie pomagamy w organizacji wycieczek do katedr i kościołów oraz miejsc o szczególnym znaczeniu, takich jak Częstochowa, Rzym czy Lourdes. Możemy zorganizować oraz pomóc Ci w zaplanowaniu transportu dla grup pielgrzymów, chórów, grup parafialnych bądź w związku z dowolnymi uroczystościami o charakterze religijnym.