Przewozy autokarowe – co warto wiedzieć? Aktualizujemy informacje! 

Posted by Dobrucki Team
Category:
Ocena

Dobra firma transportowa to podstawa! Skąd to wiemy? Prowadzimy jedną i wiemy, że to nie zawsze jest proste. Klienci przychodzą do nas mając wcześniej niezbyt dobre doświadczenia. Na podstawie rozmów z nimi przygotowaliśmy dla Państwa poradnik, dzięki któremu z pewnością znajdziecie firmę, która oferuje przewóz osób w Gdańsku na najwyższym poziomie. Zapraszamy do lektury! 

Uczciwa cena to podstawa! 

I specjalnie użyliśmy słowa “uczciwa”, nie “niska”. Tak jak wysokie ceny jeszcze można czymś uargumentować, tak tych niskich absolutnie nie! Zazwyczaj wyjątkowo niskie stawki wiążą się z tym, że pojazdy nie są odpowiednio zadbane czy pracownicy nie mają uczciwej pensji. Oszczędności biorą się z czegoś – i czasem są to sprawy, na których oszczędzać absolutnie nie wolno. Takich jak bezpieczeństwo, odpowiednie przeglądy. Dlatego zbyt niskim stawkom mówimy stanowcze “nie”!

Jednak pamiętaj o różnicy cen. Niech nie zaskoczy Cię wyjątkowo niska cena w dobrej firmie, jeśli mamy późną jesień czy wczesną zimę. Wtedy na autokary w Gdańsku nie ma zbyt wysokiego popytu. Jeśli więc szukasz raczej budżetowej wycieczki, wynajem w okresie wakacyjnym warto przełożyć na późniejsze miesiące. Ciągle mamy szansę na piękną pogodę, a przy tym jesteśmy w stanie nieco zaoszczędzić! 

Bezpieczeństwo pojazdu – tej kwestii nie bagatelizujemy! 

Pamiętaj, że masz prawo poprosić właściciela firmy o wszystkie niezbędne dokumenty, które udowodnią Ci, że pojazdy mają regularne przeglądy etc. Co więcej, sam możesz to w łatwy sposób sprawdzić – zobacz, czy pasy bezpieczeństwa są w dobrym stanie, nie są zbyt luźne, upewnij się, że autokary są w dobrym stanie wizualnym. Już po tym można łatwo sprawdzić, czy pojazd jest odpowiednio zadbany! W obecnej sytuacji, pandemii Koronawirusa warto również sprawdzić, czy w pojazdach znajdują się wszelkie niezbędne środki do zachowania reżimu sanitarnego. Rękawiczki, płyny do dezynfekcji, może dodatkowe, jednorazowe maseczki? Pamiętaj również, że przy wynajmie kierowca również jest zobowiązany stosować się do wszelkich zasad! 

Przewozy autokarowe Gdańsk – dodatkowe informacje 

Pomorze to oblegana część Polski, zwłaszcza w okresie letnim. Dlatego jeśli planujesz wycieczkę autokarową po Gdańsku, warto zarezerwować to wcześniej! Co więcej – warto od razu znaleźć odpowiednią firmę, ponieważ zazwyczaj na takie usługi możesz otrzymać zniżkę, jeśli jesteś stałym klientem. Widzisz więc, że warto! 

 

annie spratt AtTfS5BYGU4 unsplash - Przewozy autokarowe - co warto wiedzieć? Aktualizujemy informacje! 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!