Przewóz osób w Gdańsku – gdzie warto się wybrać? 

Posted by Dobrucki Team
Category:
Ocena

Wierzymy, że już wkrótce organizowanie wycieczek w swobodny sposób będzie możliwe. Dlatego też nie zwalniamy z naszymi poradnikami dotyczącymi pięknych miejsc! Pamiętajcie – wycieczki to zawsze doskonały pomysł, a jeśli potrzebujecie takiej usługi jak przewóz osób w Gdańsku, chcielibyśmy nieśmiało zaproponować swoje usługi. Mamy całe mnóstwo zadowolonych klientów – i cóż więcej powiedzieć, liczymy na dużo więcej! 

Wróćmy jednak do tematu. Gdzie warto się wybrać? Jaką wycieczkę na pewno zapamiętają Twoi bliscy czy współpracownicy? Jeśli już teraz marzysz o tym, aby ruszyć się z domu i spędzić trochę miłego czasu z innymi ludźmi, serdecznie zapraszamy do przeczytania wpisu! 

lake 1609596 1920 - Przewóz osób w Gdańsku - gdzie warto się wybrać? Kraina Tysiąca Jezior 

Sąsiadujące z pomorskim województwo warmińsko-mazurskie ma naprawdę wiele do zaoferowania. Teraz wybieramy Krainę Tysiąca Jezior. To tutaj znajduje się największe, polskie jezioro – Śniardwy, które robi wrażenie na każdym, niezależnie od tego, ile razy je widział. Czego jeszcze możemy się spodziewać po tej pięknej krainie? Oczywiście, jak sama nazwa wskazuje – jeszcze więcej wody. 😉 Kraina nie jest jednak tylko “tysiąca” jezior. Tych jest tutaj 1,5 razy więcej! Może doskonałym pomysłem na wycieczkę jest próba zobaczenia ich wszystkich? Czy znajdą się tacy śmiałkowie? 

Olsztyn – malownicze miasto 

Będąc w województwie warmińsko-mazurskim nie możemy zapomnieć o odwiedzeniu jego stolicy – Olsztyna! Olsztyn jest pięknym, malowniczym miastem, z robiąca wrażenie plażą miejską, Bazyliką, Zamkiem i wieloma innymi atrakcjami, takimi jak robiące wrażenie Stare Miasto czy planetarium! Kto odwiedzi Olsztyn z pewnością nie będzie się nudzić. Warto więc, planując wycieczkę, zahaczyć również o to miasto. 

Województwo pomorskie – co zobaczyć? 

Jeśli jednak nie masz ochoty na zbyt długą wycieczkę i wolisz zostać w obrębie województwa pomorskiego – dla Ciebie również przygotowaliśmy parę miejsc. Wystarczy wynająć autokary w Gdańsku i w drogę! Gdzie więc możesz się wybrać? 

Warto odwiedzić Szymbark i zobaczyć tamtejszy dom na głowie. Naprawdę robi wrażenie! Co jeszcze? W obrębie województwa pomorskiego czeka na nas również Wdzydzki Park Krajobrazowy, do którego śmiało możemy się wybrać nawet podczas pandemii. Pobliski Otomin wabi nas Jeziorem Otomińskim, w Malborku na odwiedziny czeka Zamek Krzyżacki. Jak więc widzisz – nasz kraj ma nam naprawdę wiele do zaoferowania! 

poland 1104042 1920 - Przewóz osób w Gdańsku - gdzie warto się wybrać? I jak? Gdzie wybierzesz się na pierwszą wycieczkę po pandemii? Podziel się z nami!