Przewieź gości weselnych autokarem

Posted by Dobrucki Team
Category:
5/5 - (4 votes)

Dzisiejsze wesela rzadko przypominają wesela naszych rodziców, czy nawet te sprzed 10 lat. Już nie wystarczy zadbać tylko o jedzenie, muzykę i alkohol. Para Młoda coraz częściej chce zapewnić gościom weselnym wszystko, co najlepsze, prześcigając się w atrakcjach weselnych. Jedną z kluczowych kwestii stają się też nocleg i przewóz gości weselnych. Wynajem autokarów w Gdańsku może w tym pomóc!

al elmes ULHxWq8reao unsplash - Przewieź gości weselnych autokarem

Podróż własnym autem

Goście weselni najczęściej nie chcą sprawiać kłopotu Młodej Parze i chcą dotrzeć we własnym zakresie – własnym autem lub z pomocą znajomego. Jeśli miejsca ślubu i wesela są blisko ich miejsca zamieszkania i nie są zbytnio oddalone od siebie, nie ma problemu. 

Co jednak jeśli ślub odbywa się w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego w mieście, a wesele jest w klimatycznym miejscu daleko za miastem? 

Jeśli każdy z gości pojedzie swoim autem kilkanaście czy kilkadziesiąt kilometrów za miasto, każdy może dotrzeć o zupełnie innej porze, w zależności od tego, jaką trasę wybierze i na jakie korki jeszcze w mieście trafi. 

Opóźni to rozpoczęcie wesela, bo na wielu gości trzeba będzie czekać. A goście znajdujący się już na sali, będą się niecierpliwić…

Jeśli Para Młoda zdecyduje się na przewóz gości spod kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego na miejsce wesela autokarem (lub busami, jeśli gości jest mniej), zapewni sobie przywitanie wszystkich gości w tym samym czasie i nikt nie będzie czuł się pokrzywdzony, że nie dotarł na czas albo że impreza rozpoczęła się bez niego, bo on sam jeden utknął w korku. 

Gdy miejsce zaślubin to niespodzianka

Coraz częstszą praktyką stają się w Polsce śluby i wesela w plenerze, z dala od zgiełku miasta, w coraz bardziej wyszukanych miejscach. Pary Młode chcą spędzić najważniejszy dzień swojego życia w nietuzinkowym miejscu i w niebanalny sposób.

W takiej sytuacji często informują gości tylko o dacie uroczystości, zdradzają charakter imprezy i informują o miejscu zbiórki, skąd zorganizują im transport autokarem. Jeśli miejsce jest nieznacznie oddalone od miejsca zamieszkania Pary Młodej, wyjazd jest zazwyczaj tego samego dnia, tuż przed imprezą. 

Zdarzają się jednak miejsca tak odległe, że Para Młoda decyduje się na przywiezienie gości już dzień wcześniej, aby każdy mógł odpocząć po podróży i wziąć udział w uroczystości wypoczęty drugiego dnia. Jest to popularniejsze szczególnie przy małej ilości gości, w kameralnym gronie. 


samantha gades ermkZ9xvhdU unsplash - Przewieź gości weselnych autokarem

Niezależnie od tego, jakie wesele organizujecie, warto rozważyć wynajem autokarów w Gdańsku, aby Wasi goście weselni poczuli się jak najbardziej zaopiekowani. Komfort i dobra zabawa gości to jeden z głównych priorytetów przy organizacji wesela. Pozwólcie, aby przewóz osób w Gdańsku pomógł Wam w organizacji Waszego najpiękniejszego dnia!