Podróż poślubna – 5 najpiękniejszych miejsc na wycieczkę autokarem.

Posted by Dobrucki Team
Category:
5/5 - (4 votes)

Podróż poślubna to nieodłączny element całej ceremonii zaślubin. Niekiedy Państwo Młodzi planują podróż z dużym wyprzedzeniem czasowym, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, a sama wycieczka była tą wymarzoną i wyjątkową. Nasza firma przewozy autokarowe w Gdańsku podpowiada, jakie miejsca docelowe mogą być tymi najlepszymi.

86D49aIxQrcq2YbyN4qjclDVwSyQV2F5SMiLD6qMd8hEzmDGa4hHlQyZyFBqqqo1hP1cqrsKycyakRCjsQmuw0wB BNWj14hOaDMDeHNNatZdDScArK9xP3JqU2G2dURML5y8D 4 - Podróż poślubna - 5 najpiękniejszych miejsc na wycieczkę autokarem.

Włochy

Autokary w Gdańsku polecają się na podróż poślubna do Włoch! Jest to bardzo piękne i urokliwe Państwo. Można w nim odwiedzić Wenecję, miasto kojarzące się z licznymi parami zakochanych i romantycznym pysznym jedzeniem. We Włoszech znajduje się także Werona, czyli miasto najbardziej znanej pary zakochanych – Romea i Julii. Kolejnym miastem, wartym uwagi jest Rzym. Jadąc na podróż poślubną do Włoch, z pewnością poczujemy magiczny klimat unoszący się w powietrzu, przez co zostanie w naszej pamięci na długie lata.

Chorwacja

Miesiąc miodowy na piaszczystej plaży, nad pięknym i ciepłym morzem? Jeśli tak to tylko w Chorwacji! Przewóz osób w Gdańsku gwarantuje bezpieczną podróż do miejsca docelowego, a cała reszta przyjemności czeka już na miejscu! Piękne widoki, charakterystyczne budownictwo oraz tradycyjne chorwackie jedzenie sprawią, że Para Młoda nie będzie chciała wracać do Polski. Długie wieczorne spacery, a może nawet nocna kąpiel w morzu? Z pewnością nie będziecie się tam nudzić!

VnwwwdBSkiNPiILeT 7HE 66IF2k4WVm cyeFAPIIFWV5HLwymJGgI2 KW WUrNWw 9fNlbxDN3emcqnGWi3RGA1bOd0jYodA6nEUYNin2E29CyNEtNAZIQ7bDn18LU9w4bUW52K - Podróż poślubna - 5 najpiękniejszych miejsc na wycieczkę autokarem.

Francja

Kolejnym miejscem, które sprawi, że podróż poślubna stanie się niesamowitym przeżyciem, jest Francja. Proponujemy pobyt nad Riwiera Francuską, czyli plażą znajdująca się nad Morzem Śródziemnym. Jest to piękne lazurowe wybrzeże, nad którym można spędzić romantyczne chwile pozostające na długo w pamięci. We Francji można także zwiedzić Paryż z zaskakująco piękną budowlą, jaką jest Wieża Eiffla. Jest tam też także Katedra Notre Dame, kojarzona ze sławną bajką Dzwonnik z Notre Dame, w której głównym motywem przewodnim jest miłość.

Hiszpania

Piękny ciepły kraj z niesamowitym klimatem! W Hiszpanii znajduje się kilka miast wartych obejrzenia, dzięki którym zachowamy wiele pięknych wspomnień. Walencja czy Barcelona położone nad Balearami pozwolą na spokojny wypoczynek, dzięki któremu słońce pozostawi piękny brązowy odcień na skórze. W Hiszpanii znajduje się też Madryt, historyczne miasto piłkarskie. Wycieczka do niego może być prezentem dla Męża – zapalonego piłkarza.

ZvuotgtemrzuKF65LxDlwlI X7WwQCVQxqof2Gy85S9y8cIA5qfhZCkt39bomZPJYrM kIn6 a0rmi8kd5e0s75H3dEx9QKkC EFLIGjxWqUnFc BgF5719LSphfUH69 2 lKukr - Podróż poślubna - 5 najpiękniejszych miejsc na wycieczkę autokarem.

A może Polska?

Wynajem autokarów w Gdańsku poleca się także na wycieczki krajowe! Wielu ludzi szuka pięknych miejsc za granicami naszego kraju, a tymczasem w Polsce jest wiele pięknych miast, które tak samo wprowadzą nas w romantyczny nastrój i sprawią, że poczujemy się wyjątkowo. Góry, z interesującym i charakterystycznym klimatem, Kraków, Zamość, Wrocław jako miasto zakochanych, a także nadmorskie miejscowości takie jak Szczecin, Gdańsk, Władysławowo czy też Krynica Morska? Mamy mnóstwo miast z apartamentami przeznaczonymi dla nowożeńców. Warto pomyśleć o Polsce!