Lato — gdzie udać się w podróż autokarem?

Posted by Dobrucki Team
Category:
Ocena

Zbliża się najcieplejsza pora roku! Czas, który większość z nas najchętniej spędziłaby na plaży. Długie dni, krótkie, gorące noce — to zachęca do spędzenia jak największej ilości czasu na świeżym powietrzu!

rnPYl45QwqLmLbmwpl66vfRkXIUWf0Hnz1P2NPqPPygVr3 KdwRo1MlSF FurHJf CBujyX 4PnnrJ6qj0MZCwpdnUh0LA1Tkn19nTHPdui8toXwwskP878jdqcJLROumr SLblS - Lato — gdzie udać się w podróż autokarem?

Jak wiadomo, podczas upałów nie wszędzie będzie przyjemnie. Dlatego przypominamy: podczas zwiedzania nie zapomnijcie państwo i kremie z filtrem i nakryciu głowy!

Najpiękniejsze miejsca turystyczne w lecie

Pierwszą wakacyjną podróżą, jaką państwu proponujemy, będzie niewątpliwie jedno z najbardziej urokliwych miast — Gdańsk. Muzea, ogród zoologiczny — są to miejsca, które z całą pewnością warto odwiedzić! Co więcej, nie zapominajmy o pięknych, gdańskich plażach. Bo gdzie będzie przyjemniej, podczas gorących, letnich dni, niż nad morzem, w otoczeniu orzeźwiającej bryzy i piasku? 

Wspominając o plażach, nie zapominajmy o jednym z najpiękniejszych miejsc na mapie Polski — Sopot. Sopockie molo jest najdłuższe nad Morzem Bałtyckim. Podróżując, można wynająć autokary w Gdańsku i zwiedzić całe Trójmiasto. Zabytki, plaże — to wszystko jest warte zobaczenia!

Podróżując po Polsce, nie zapominajmy o naszych pięknych parkach narodowych. Trójmiejski Park Krajobrazowy, Słowiński Park Narodowy, Park Narodowy Bory Tucholskie, Rezerwat Dolina Kłodawy… Wybór jest ogromny! Są to wspaniałe miejsca na letnie, autokarowe wycieczki. Otoczenie przyrody wpływa korzystnie na każdego. Dajmy się przekonać, że natura to rzecz, która jest w naszym regionie najpiękniejsza. 

Kolejnymi, pięknymi, polskimi miejscami są niewątpliwie nasze plaże! Co powiedzą państwo na wycieczkę wzdłuż wybrzeża? Podpowiadamy: na to pytanie jest tylko jedna, poprawna odpowiedź i musi być ona twierdząca! 

HBSVswIY5jV2ce8h41rxVW w6pl1KXxM elfBmeDdu8vE oTPW7SjAvTi4mC0nkXJ9TMxRtN1896K2LogDJrUaamCd6YUiJTkEzF5MsRHW1dGBYOZea2Ok9pq95x AzUPBPrtmdd - Lato — gdzie udać się w podróż autokarem?

Jak podróżować po Polsce w lecie?

Wiele osób decyduje się na podróż samochodem. Nie jest to jednak opcja, która pozwala na zabranie wielu pasażerów naraz. Jeśli planują państwo wycieczkę z większą ilością osób, doskonałym rozwiązaniem będzie wynajem autokaru. Przewóz osób w Gdańsku można zorganizować w bardzo prosty sposób. Wynajem autokaru w przystępnej cenie nie jest czymś niemożliwym — wręcz przeciwnie! 

Autokarowe wycieczki mają wiele plusów. Pierwszym z nich jest fakt, że każdy uczestnik wycieczki może czerpać z niej jak najwięcej i się nią cieszyć, bez obaw o to, kto będzie prowadzić. Jak wiadomo, po całym dniu zwiedzania lub nawet tylko plażowania — powrót samochodem może nie być dobrym pomysłem! Najbezpieczniej jest wynająć autokar i nie martwić się o to, kto będzie musiał później prowadzić.