Gdzie wybrać się w podróż autokarem z okazji Walentynek?

Posted by Dobrucki Team
Category:
Ocena

Podróż autokarem z okazji Walentynek nie wydaje się taka oczywista. A to ze względu na to, że wiele osób myśli, że Walentynki, czyli Dzień Zakochanych, to czas na romantyczne kolacje, bukiety czerwonych róż. W dzisiejszych czasach jednak już zmieniają się te proporcje. Walentynki mogą być spędzone zupełnie inaczej, ale nadal pozostać romantycznym świętem. Przewozy autokarowe w Gdańsku zabiorą Cię na koniec świata, jeśli zajdzie taka potrzeba 😉

YaYu UhU8zL7RlVXUeyAV35i fqJCdeppVe3 VzWgzDVVVcWiB7 PwY ooGQ5 4u5JcQSJf56EuYE MClXHLDGLzaw7iDDc1tXvnMyXteO0MzlJ29y3gD29vPTifGlhb4GAw2edk - Gdzie wybrać się w podróż autokarem z okazji Walentynek?

Lazurowe wybrzeże

To miejsce we Francji, gdzie o zachodzie słońca nie jedna kobieta powiedziała TAK. Romantyczność tego miejsca wiąże się głównie z pięknymi ulicami, brukowanymi uliczkami ale również zachodzącym słońcem, właśnie nad Lazurowym Wybrzeżem. Autokary w Gdańsku spełnią Twoje marzenia i Walentynki będziesz mógł spędzić w tym pięknym miejscu. Słynna Promenada sprawi, że będziecie przemoczeni wręcz romantyzmem.

Wenecja Północy

Uroczo zwany Wenecją Północy Sztokholm to również idealne miejsce dla romantycznej pary. Jedna z najstarszych starówek, która jest piękna, urzeknie wasze serca. Jeśli jednak zabraknie wam wrażeń, zobaczcie Djurgarden – zieloną wyspę, którą kochają nawet osoby mieszkające w Sztokholmie. Podróż do Sztokholmu na szczęście nie jest droga, a wypożyczając autokar z większą grupą, sprawiamy, że będą to piękne i tanie Walentynki 🙂

fq9j J5333BikyVkx9 16MPIdairQY83Y52aTCYmPe6wZ0TzwjGpp7myEdbd2GJlt9RcLcyhLoymfBph56 PsgmGQDCj1yOUr6Ug4h5aTfHU4qbSj SvPzxf0PZa2aESf8N xFA - Gdzie wybrać się w podróż autokarem z okazji Walentynek?

Warszawa

Dlaczego by nie spędzić Dnia Zakochanych w Warszawie? Kto nie oglądał Warszawy nocą, ten nie wie, co stracił. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc, a obserwowanie jej z wysokich pięter Pałacu Kultury, to jedna z rzeczy, którą każdy powinien zrobić w swoim życiu. Ekipa przewozu osób w Gdańsku też tam była i serdecznie wszystkim polecamy! Do tego jest to nasz rodzimy kraj, a więc nie trzeba wypuszczać się w dalekie rejony. Wystarczy wsiąść do jednego z naszych autokarów i w kilka godzin jesteśmy na miejscu. W Warszawie na starówce znajdują się również liczne restauracje, do których można zajrzeć.

Wycieczki autokarowe z okazji Walentynek stają się coraz bardziej popularne. Pary również lubią spędzać ze sobą aktywnie czas, dlatego wybierają się w dalsze podróże. Wynajem autokarów w Gdańsku bardzo lubi tę formę spędzania Dnia Zakochanych. W końcu każdego roku można wybrać inne miejsce do zwiedzenia i stanie się to piękną tradycją dla pary. A kto wie, czy nie wzmocni to tylko ich związku?