Gdzie wybrać się na Sylwestra autokarem?

Posted by Dobrucki Team
Category:
Ocena

Sylwester jest wydarzeniem, na które czekamy cały rok. Niesie ono mnóstwo emocji związanych z prześciganiem się ludzi, w pomysłach na noworoczne postanowienia. Czasem warto zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o spędzeniu tego czasu w nowym, niezapomnianym miejscu. Przewozy autokarowe w Gdańsku polecają się na sylwestrowe wycieczki! Jeśli nie masz pomysłu, w jakie miejsce się wybrać, przedstawiamy najchętniej odwiedzane miasta w Sylwestra.

LRIHnGlvMyNZNElEyttKwpXVzDSO1Fw5YPSNK75WxZnosc1w Imo fXAk Z7DcjSbgrKU0vK2LND FRrTDjuIKwa0Cha5a5O6a79AV8hiz51rdaGEUpTvOT39cbYe7yatkP4wbJh - Gdzie wybrać się na Sylwestra autokarem?

Berlin

Każdy Sylwester na długo pozostaje w pamięci, więc dlaczego nie wybrać się do Berlina, jednego z najbardziej imprezowych miast Europy? Udając się tam, już na początku pobytu poczujemy ten wyjątkowy klimat. Każdy uczestnik niezapomnianej przygody otrzyma dużą dawkę pozytywnej energii i z pewnością wróci do domu z uśmiechem na twarzy. Przewozy osób w Gdańsku polecają ten wybór-tak właśnie działa klimat Berlina! 

Zakopane

Gdy raz spędzisz Sylwestra w Zakopanem, z pewnością pojedziesz tam ponownie! Grzane wino, zapach ciepłych oscypków a do tego rytm góralskiej muzyki-brzmi zachęcająco, prawda? A o północy skoczna impreza pod gołym niebem, z pięknym widokiem na zakopiańską aurę. Wszystkie atrakcje oczywiście, ze śniegiem w roli głównej. Polska potrafi być piękna!

JbrL 8ZZexIK1RQEvIgrDGCe7mIVM9pDIgJbLCiM3MDVntNTX1ijmQi4l5d59pBiFSxS1K sVCnqQTn3mkkp6 1fG0Z jA0NgjGJUg7NQim9fo19maIeyKjFYV8rx1 IWy9Jr398 - Gdzie wybrać się na Sylwestra autokarem?

Lwów

A może impreza noworoczna na Ukrainie? Wynajem autokarów w Gdańsku może zabrać Cię do Lwowa i zagwarantować piękne i klimatyczne powitanie Nowego Roku. Jest to miejsce bliskie granicy naszego kraju, w którym nie wydamy dużo pieniędzy na jedzenie oraz nocleg. Wybierając Ukrainę, możemy załapać się na „powtórkę” świąt, gdyż w religii prawosławnej przypadają one z początkiem stycznia. Zatem może Sylwester i święta podczas jednej wycieczki?;)

Wieliczka

Choć wielu ludziom może wydawać się to niedorzeczne, to może warto spróbować czegoś innego? Mowa tu o spędzeniu Sylwestra bez hucznych fajerwerków, czy pokazów laserowych. Sylwester w jednej z kopalni soli w Polsce? Brzmi świetnie! Jest to impreza pełna niezapomnianych wrażeń. Zapewnione jest zwiedzanie podziemnych korytarzy oraz grot solnych, smaczne jedzenie oraz bal do samego rana. Wyjątkowy klimat panujący pod powierzchnią ziemi wprowadzi Cię w niesamowity stan.

DeLaCr53nykG eHHJCc9LIoWdcpzqkWxzGhMR bWvUCtMcYzk1S2Dz09YLjQtUC ij70QwqA2t KS hQbgNT8m00UGHiBn8r5oLiTL11gru1W9Qo46 dZrD uD8Ru05MeewHC9Ae - Gdzie wybrać się na Sylwestra autokarem?

Bratysława

Słowacja jest dogodnym miejscem dla rodzin szukających atrakcji nawet w ostatni dzień roku. Średniowieczne, zabytkowe Stare Miasto zamienia się w pełne tradycji miejsce dla dużych i małych osób. Autokary w Gdańsku polecają tego typu rozrywkę, z racji ciepła wynikającego z charakteru tego wydarzenia, szalonych tańców, śpiewów oraz możliwości przeżycia innych, niezapomnianych rodzinnych zabaw. Bratysława na długo pozostanie wspomnieniem bliskich nam osób.