Gdzie warto wybrać się w zimie? 

Posted by Dobrucki Team
Category:
Ocena

Możecie przyznać – w tym roku zima jest absolutnie wyjątkowa! Śnieg pięknie prószy, a jak się topi, to nie pozostawia po sobie nieprzyjemnej aury. Jest dokładnie tak, jak być powinno. 

Oczywiście, pandemia nie odpuszcza – jednak nie oznacza to, że nie możemy wybrać się na małą, chociażby jednodniową wycieczkę, by poznać piękne zakątki naszego kraju. Rzecz jasna, pamiętać będziemy o wszystkich zaleceniach – i maseczki, i płyny odkażające będą w pogotowiu. 🙂 U nas w firmie szczególnie dbamy o to, aby wszystkie pojazdy były dopasowane do najnowszych obostrzeń. 

Jak więc urozmaicić sobie pandemiczny weekend? Gdzie się wybrać? Przeczytasz w dzisiejszym wpisie! 

forest 2964073 1920 - Gdzie warto wybrać się w zimie? Półwysep Helski

Półwysep Helski zimą z pewnością ma w sobie coś magicznego. Jest to jedna z naszych ulubionych celów podróży! Pamiętaj, że każda wycieczka jest jeszcze przyjemniejsza, jeśli zorganizowana jest tak, że jej uczestnicy podróżują autokarem. Pamiętaj – najlepsze autokary w Gdańsku znajdziesz właśnie u nas! 

Dlaczego warto wybrać Półwysep Helski? Przede wszystkim jest to naprawdę malownicza okolica. A cypel zimą wygląda naprawdę zjawiskowo! Jest jednak jedna rzecz, na którą należy uważać – porywisty wiatr! 

Bory Tucholskie

Wiele osób jest przekonanych, że lasy atrakcyjne są wyłącznie wiosną, latem i jesienią. To nieprawda! Zimą wyglądają równie zjawiskowo. 

Bory Tucholskie to idealne miejsce, aby z dala od innych odpocząć i rozkoszować się naturą. Ta zimowa sceneria ma w sobie coś magicznego. Jeśli więc jesteś zapracowany, wiecznie zajęty – wybierz się tu na wycieczkę! Na pewno nie pożałujesz. Pamiętaj, że jeśli potrzebujesz takiej usługi, jak wynajem autokarów w Gdańsku, możesz zgłosić się do nas. Zapewniamy kompleksową obsługę! 

Trójmiasto

Oczywiście, w naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć Trójmiasta! To prawdziwa perełka. Możesz się szybko przemieścić z jednego miejsca do drugiego, dzięki czemu podczas jednego dnia zwiedzić Gdynię, Sopot i Gdańsk. Każde z nich ma w sobie coś wyjątkowego. Które z nich jest Twoim ulubionym? Jeśli więc zamiast lasu, natury wybierasz architekturę i pyszne jedzenie na wynos, wiesz, gdzie możesz je znaleźć! 

Trójmiasto to z pewnością miejsce, do którego warto wracać. Nie zwlekaj więc i już dziś zarezerwuj przewóz! Na co czekać?

russian winter 4329439 1920 2 - Gdzie warto wybrać się w zimie? To wszystko, co przygotowaliśmy dla Ciebie odnośnie do zimowych wycieczek. Które miejsce odwiedzisz jako pierwsze? A może dodałbyś coś od siebie? Co jest Twoim ulubionym, zimowym celem podróży? Podziel się z nami w komentarzu!