Gdzie się wybrać w czasie pandemii? 3 miejsca z dala od ludzi! 

Posted by Dobrucki Team
Category:
Ocena

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza. Nasz kraj po raz kolejny dotykają obostrzenia. Rzecz jasna, najlepiej jest zostać w domu i uważać, ale jeśli mamy ochotę na wycieczkę, warto wybrać miejsce, które będzie znajdować się daleko od dużych skupisk ludzi! Dlatego dziś przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe miejsca, które śmiało można odwiedzać, bez obaw o to, że natkniecie się na tłumy. 

Zapraszamy do przeczytania tekstu! 

wanderer 455338 1920 - Gdzie się wybrać w czasie pandemii? 3 miejsca z dala od ludzi! Dębina koło Szczecina

Ta malownicza wysepka jest idealnym miejscem na bezpieczną wycieczkę. Można wybrać się na grzyby, jak i zarzucić wędkę! Co jest wyjątkowego w Dębinie? Teren nie jest zagospodarowany, dlatego podczas wycieczki możemy cieszyć się niczym niezakłóconą przyrodą. Co więcej – odnaleźć tu możemy legowiska zagrożonego ptactwa! 

Jest to idealne miejsce na odpoczynek od zgiełku, jak i na zmianę otoczenia z tego domowego. Każdemu z nas przyda się odrobina wolnego powietrza! Co więcej, możesz skorzystać z opcji, jaką jest wynajem autokarów w Gdańsku – bezpiecznie dojedziesz do celu! 

Góry Turczańskie i dolina Wiaru

Pomiędzy Sanokiem i Przemyślem znajduje się naprawdę wyjątkowe miejsce, które warto zobaczyć o każdej porze roku. W Górach Turczańskich znajdują się mało uczęszczane szlaki, dlatego będą idealnym wyborem na wycieczkę w czasie pandemii. W tych okolicach można odwiedzić również cerkwie – niektóre z nich mają po kilkaset lat! 

Mazury – Jezioro w Zamordejach

Miejscowość Zamordeje może poszczycić się wspaniałym jeziorem – Jeziorem Nidzkim. Jeśli zależy Państwu na wypoczynku w ciszy i spokoju, w otoczeniu pięknych krajobrazów – jest to strzał w dziesiątkę! 

Jeśli jednak nie możemy wyjechać daleko – warto rozważyć opcję, jaką daje nam przewóz osób w Gdańsku. Województwo pomorskie również oferuje nam wiele wspaniałych miejsc! Wystarczy sprawdzić na mapie. 🙂 

Dlaczego warto wybrać się gdzieś podczas pandemii?  

Skutki pandemii są wszystkim znane, dlatego trzeba jak najbardziej uważać. Dokładnie myć ręce, dezynfekować je, nosić maseczkę, odpowiednio ją zakładać i zdejmować. Warto jednak od czasu do czasu zorganizować sobie wycieczkę z dala od tłumów – dystans społeczny też swoje robi! Warto od czasu do czasu zmienić otoczenie, odetchnąć innym powietrzem, zobaczyć coś innego. W domu jest rzecz jasna najbezpieczniej, ale jeśli mądrze to rozegramy – możemy zobaczyć kilka wspaniałych miejsc, nie narażając nikogo! 

tree 3095683 1920 - Gdzie się wybrać w czasie pandemii? 3 miejsca z dala od ludzi! Które miejsce z dzisiejszej listy jest faworytem? Gdzie wybierzecie się na kolejną wycieczkę?