Gdzie się wybrać po pandemii?

Posted by Dobrucki Team
Category:
Ocena

Nie zanosi się na to, aby pandemia w najbliższym czasie odpuściła. Najlepiej, jeśli zostaniemy w domach, dbając o bezpieczeństwo swoje i najbliższych. Na co szczególnie powinniśmy zwrócić uwagę? Rzecz jasna – mycie rąk, pilnowanie maseczek. Zdajemy sobie jednak sprawę, że cała sytuacja może być dla wielu przytłaczająca. Brak możliwości podróżowania, zwiedzania, poznawania nowych miejsc czy też zwykłego wypoczynku w innej przestrzeni, niż nasze własne mieszkania, nie jest komfortowe! Nikt jednak nie powiedział, że nie można snuć popandemicznych planów podróżniczych. 🙂 Z pewnością pomogą one, choć na chwilę oderwać myśli. Dlatego przygotowaliśmy dziś aż 3 miejsca, do których warto się wybrać, gdy pandemia się skończy! Zapraszamy do lektury. 

mary ray 40epQwn x2M unsplash scaled - Gdzie się wybrać po pandemii?Półwysep Helski

To malownicze miejsce położone jest tak, że zwiedzić można sam początek (niektórzy powiedzą – koniec!) Polski. Hel jest uroczym miastem, z bogatą ofertą gastronomiczną i pięknymi plażami. Mnóstwo tu miejsca na wycieczki rowerowe, 

To portowe miasteczko ma w sobie wiele do zaoferowania, choć niektórzy twierdzą, że może być zbyt małe na dłuższy urlop. To nieprawda! Hel jest wspaniałym miejscem – poza turystycznym sezonem można bardziej poznać życie miejscowych rybaków, wybrać się na spacer i odetchnąć pełną piersią! A świeżego powietrza obecnie nam wszystkim bardzo brakuje. 🙂 

Jeśli mieszkasz na Pomorzu, warto na okazję wycieczki wynająć autokary w Gdańsku i jeszcze bardziej umilić sobie wycieczkę! 

Szlaki turystyczne w Beskidach 

Beskidy to piękne, malownicze pasmo gór. Widoki zapierają dech w piersiach – i to nie wyłącznie na samym szczycie! Warto wybrać się na wycieczkę z rodziną lub znajomymi. Babia Góra? Klimczok? Stary Groń? Wybierz, który szczyt chcesz zdobyć i zaplanuj wycieczkę! Kto wie – może będzie czas, aby zdobyć wszystkie trzy! 

Szlaki turystyczne są wyjątkowo malownicze – Beskidy to najmłodsze, polskie góry i są częścią Karpat. Wchodząc na szczyt można wybrać szlak, gdzie po drodze nasze oczy cieszyć będzie piękne jezioro. 

Jezioro Niegocin 

Warmia i Mazury z pewnością mają wiele do zaoferowania – jednym z takich miejsc jest Jezioro Niegocin. Jest trzecim pod względem wielkości jeziorem w tych okolicach. Widok zapiera dech w piersiach! Okolice Jeziora Niegocin to idealne miejsce na wypoczynek. Mnóstwo tu pięknych spacerowych ścieżek. To miejsce idealnie nadaje się do wypoczynku! 

karolina kolacz SMy3C152q s unsplash scaled - Gdzie się wybrać po pandemii?To już wszystko, co na dzisiaj przygotowaliśmy. Która z propozycji podoba Ci się najbardziej? Już dziś sprawdź ofertę na wynajem autokarów w Gdańsku!