Gdzie się wybrać na Dzień Ojca?

Posted by Dobrucki Team
Category:
5/5 - (4 votes)

Dzień Ojca to wyjątkowa okazja! Wiele ludzi prześciga się w przygotowywanych prezentach, poradniki pękają w szwach. Dzieci mają zagwozdkę – co kupić? Co sprawi tacie przyjemność? Wszędzie możemy przeczytać o pomysłach takich jak alkohol, sprzęt do roweru czy na ryby, eleganckie koszule czy krawaty. My mamy na to jednak inny pomysł! Zabierzmy tatę na wycieczkę! 

Przygotowaliśmy dla Was pięć miejsc, z których na pewno każdy ojciec wyjdzie zadowolony! Zadbajmy najpierw o wynajem autokarów w Gdańsku. To pozwoli nam na swobodną wycieczkę! 

Tv4UP3I OOJE2n LxoXsMjh7mc9LNMV8gU0WmrLo0X1MqsyhMVB4F3Uo RnO99DeJgWZwN9mRwQawQEPQjS3 zbOH94K RIVHHaW1Er9GtZHCzKz5ekLt8wTe5FENXqiZ4pkC4cp - Gdzie się wybrać na Dzień Ojca?

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

Wielu ojców wręcz uwielbia historię! Dlatego właśnie na początku naszej listy daliśmy Muzeum II Wojny Światowej. Już sam budynek jest imponujący! Ciekawe eksponaty, nowoczesne sale i dawka wiedzy, która przyda się każdemu z nas! Bardzo polecamy! 

Zamek w Malborku

Jeszcze więcej historii, tym razem odleglejszej! Zamek w Malborku to mus, jeśli chodzi o zwiedzanie. Pomnik historii w 1997 roku wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wybierając się na wycieczkę do zamku, dosłownie przenosimy się w czasie! Jest to imponująca budowla, świetna lekcja i pouczająca wycieczka. Każdy tata na pewno będzie zadowolony! Kto w końcu nie lubi łączyć rozrywki z uczeniem się czegoś nowego? Nie wolno zapomnieć, że autokary w Gdańsku można wynająć w każdej chwili i cieszyć się wycieczką! 

Fokarium w Helu

Wszyscy kochamy zwierzęta! Dlatego właśnie przy najbliższej okazji – na przykład Dnia Ojca! – powinniśmy wybrać się do Fokarium w Helu. Placówka spełnia zadania takie jak ochrona gatunku, odtworzenie lokalnego ekosystemu, a także bada te wspaniałe zwierzęta! Dzięki temu, że przewóz osób w Gdańsku jest tak prosty, bez trudu tam dojedziemy!

Foki są bardzo inteligentne. Na pewno obcowanie z nimi sprawi całej rodzinie wiele radości! 

Aquapark w Sopocie

A może dzień spędzony na zabawie w wodzie? Aquapark w Sopocie oferuje wiele atrakcji! Rozległe baseny, zjeżdżalnie, sauna, zaplecze relaksacyjne i kręgielnia! Brzmi jak świetny pomysł! Pakujcie kąpielówki i całą rodziną wybierzcie się spędzić trochę czasu w wodzie. Każdy tata na pewno będzie zadowolony! 

Hevelianum w Gdańsku

6btNTdqmRwMEMdftHpkxEapDDTbvE8A9kd7OmOjk0BZo5at6JMHC202zb6ii01Q7lmDFoObxx ZKy84 QLK3d1JCzP3JRCCSRoBtmO1SaqZOS2oryT0TAUxH e9QPv4LwHCn8x3 - Gdzie się wybrać na Dzień Ojca?

Miejsce, gdzie spotyka się edukacja, rozrywka, kultura i historia. Nie można nie odwiedzić tego miejsca! Wiele sal z wystawami interaktywnymi zachwycają absolutnie każdego. Każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie. Zetkniemy się tu bowiem z historią, fizyką, matematyką, geografią. Jeśli tata lubi uczyć się więcej – na pewno wyjdzie zadowolony!