Czy wypożyczenie autokaru jest możliwe podczas pandemii? 

Posted by Dobrucki Team
Category:
Ocena

Podróżowanie podczas pandemii jest znacznie utrudnione, co nie oznacza, że jest całkowicie niemożliwe! Jeśli tylko zadbamy o swoje bezpieczeństwo – a co za tym idzie, o bezpieczeństwo innych, z pewnością możemy od czasu do czasu wybrać się na wycieczkę do mniej uczęszczanego miejsca. 

Pandemia jest oczywiście ogromną – lekko mówiąc – niedogodnością, ale niestety, musimy się w jakiś sposób do niej przystosować. Szukajmy pozytywów! Może właśnie czas pandemii będzie tym, kiedy odwiedzimy te miejsca, które nie są turystyczne, zbyt popularne? Raczej z dala, na odludziu? To brzmi świetnie, prawda? 

Jednak właśnie: jak zorganizować taką wycieczkę? Rzecz jasna, możliwa jest podróż samochodem, ale dużo wygodniej i dużo bezpieczniej podróżuje się autokarem. Czy jednak z autokaru można skorzystać podczas pandemii? Przekonajmy się! 

 

reno laithienne odHhPgEgkWM unsplash - Czy wypożyczenie autokaru jest możliwe podczas pandemii? 

Pandemia a wynajem autokarów 

Wiele firm zostało postawionych pod ścianą, ponieważ ich funkcjonowanie podczas pandemii stanęło pod znakiem zapytania! Zazwyczaj jest to bardzo utrudnione, a w niektórych – po prostu niemożliwe. Na szczęście, wiele branż może wciąż funkcjonować, wystarczy, że dopasują się do surowych zasad reżimu sanitarnego. 

To tyczy się również przewozu osób Gdynia – konieczne było wdrożenie nowych zasad, jednak dzięki temu wynajem autobusów jest jak najbardziej możliwy! 

Jakie zasady?  

Rzecz jasna, między pasażerami musi być zachowana odpowiednia odległość, co więcej – kierowca jak i pasażerowie mają obowiązek mieć maseczkę. Dezynfekcja rąk tuż przed wejściem do pojazdu, jak i obowiązkowa dezynfekcja poszczególnych elementów pojazdu za każdym razem, gdy pasażerowie z niego wysiądą. To sporo pracy, ale rzecz jasna – bezpieczeństwo jest naszym priorytetem! 

No to w drogę! 

Teraz wiesz, że wynajem autokarów w Gdańsku jest jak najbardziej możliwy. Nie czekaj – już teraz zaplanuj swoją wymarzoną wycieczkę! Oczywiście – pogoda obecnie nie rozpieszcza, jednak to nie oznacza, że nie powinniśmy cieszyć się z wiosennych dni! Co więcej, w autokarze właśnie można schować się przed deszczem i miło spędzić czas. To niewątpliwy plus tego rozwiązania! 

Cieszymy się, że w dalszym ciągu możemy świadczyć swoje usługi – i to na najwyższym poziomie! Zachęcamy więc do skorzystania z nich – teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej powinniśmy doceniać te momenty poza domem! 

dawid labno VbK9wD hzqI unsplash - Czy wypożyczenie autokaru jest możliwe podczas pandemii? 

Także: gdzie wybierzesz się tym razem? Która część naszego kraju zachwyca Cię najbardziej? Zachęcamy Cię do podzielenia się z nami w komentarzach!