Autokarem na wyjazd integracyjny

Posted by Dobrucki Team
Category:
5/5 - (6 votes)

Jesteś właścicielem firmy i chcesz pojechać z pracownikami na wyjazd integracyjny? A może jesteś pracownikiem i chcesz zaproponować szefowi, kolegom i koleżankom z pracy taki wyjazd? A może jesteś studentem i chciałbyś lepiej poznać towarzyszy swojej niedoli w sprzyjających warunkach? Niezależnie od tego kim jesteś, dobrze trafiłeś –  wynajem autokarów w Gdańsku Ci pomoże. 

priscilla du preez nF8xhLMmg0c unsplash - Autokarem na wyjazd integracyjny

Firmowy wyjazd integracyjny

Dobry szef rozumie, że kluczem do sukcesu jego firmy są pracownicy. Aby pracownicy pracowali efektywnie i z zaangażowaniem, muszą czuć się w swoim towarzystwie dobrze. W przedsiębiorstwach, w których potrzebna jest praca zespołowa, jest to szczególnie ważne. Nikt nie będzie ochoczo pracował, jeśli atmosfera w pracy nie będzie przyjemna. 

Jednym ze sposobów na to, aby budować zgraną drużynę w pracy, jest wyjazd integracyjny. Na takim wyjeździe pracownicy mają szansę zbudowania ze sobą relacji, jakiej nie zbudowaliby przy biurku. 

Taka forma integracji może nie tylko pomóc im się polubić, czy nawet zaprzyjaźnić, ale też ćwiczyć kompetencje miękkie. Wszystko zależy od tego, jakie atrakcje na takim wyjeździe się pojawią. 

Studencka integracja 

Coraz częściej jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego, uczelnie wyższe organizują dla studentów pierwszego roku wyjazdy integracyjne. To doskonała okazja do tego, aby studenci poznali się bliżej i zawarli swoje pierwsze znajomości z kolegami i koleżankami z roku. To bardzo ważne, w końcu w najbliższych latach spędzą ze sobą ogromną ilość czasu, a bardzo często te studenckie przyjaźnie zostają z ludźmi na całe życie.

Ale co jeśli Twoja uczelnia nie przewiduje takiego wyjazdu, a Ty wraz z innymi studentami chcielibyście wziąć w czymś takim udział? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyście sami taki wyjazd zorganizowali! Dzięki przewozom autokarowym w Gdańsku zapewnicie sobie transport, pozostanie Wam tylko rezerwacja noclegów i wybór atrakcji.

Jakie atrakcje wybrać? 

Jednymi z najpopularniejszych atrakcji podczas takich wyjazdów są parki linowe czy spływy kajakowe. Jedno i drugie wymaga pracy zespołowej, a przez to, że jest aktywnością na świeżym powietrzu, sprzyja dobremu samopoczuciu. W Polsce nie brakuje miejsc, które organizują tego typu atrakcje, nie będzie więc problemu z organizacją.

Jeśli chcemy pobudzić również umysły do pracy, świetnym pomysłem będzie coraz popularniejszy w Polsce escape room. Wspólne rozwiązywanie zagadek i praca zespołowa na rzecz wydostania się z pokoju, z pewnością zbliży do siebie uczestników. 

levi guzman zdSoe8za6Hs unsplash - Autokarem na wyjazd integracyjny

Nie od dziś wiadomo, że na wszelkich wycieczkach już sama jazda autokarem potrafi zbliżyć do siebie uczestników wyjazdu. Przewóz osób w Gdańsku jest tego całkowicie świadomy, dlatego świadczymy usługi na najwyższym poziomie, tak, aby każdy uczestnik wyprawy czuł się bezpiecznie i komfortowo. Zapraszamy do wynajmu autokarów w Gdańsku!