5 miejsc na romantyczne oświadczyny podczas podróży autokarem

Posted by Dobrucki Team
Category:
Ocena

Podróże autokarem nie muszą kojarzyć się tylko z tanimi przewozami w popularne i zaludnione miejsca. Niektórzy postanawiają wziąć swoją wybrankę w podróż życia, aby na końcu zafundować jej nieziemskie oświadczyny. Sam pomysł zabrania partnerki życiowej na wycieczkę autokarem w Gdańsku może wydać jej się zwyczajny, dlatego wielu mężczyzn działa z zaskoczenia. Jednak chcą usłyszeć romantyczne: “Tak! Wyjdę za Ciebie!” sugerujemy zabrać ukochaną w cudowne miejsca. 

love 4243403 1920 1 1024x1024 - 5 miejsc na romantyczne oświadczyny podczas podróży autokarem

Park Oliwski w Gdańsku

Jedną z niewielu romantycznych miejsc jest Park Oliwski w Gdańsku. W północnej Polsce to miejsce wiedzie prym z uwagi na ogromną ilość kwiatów zieleni wiosną, a zimą przyciąga odwiedzających pięknymi iluminacjami. Przewóz autokarów w Gdańsku doskonale wie, gdzie znajduje się ten XV wieczny park i chętnie Was do niego zabierzemy!

Santorini w Grecji

fuIxjjOWHKeShUlVfHUwF mY0UhyLaiYhRlDcfBmKpb4puZSrMIPrznuL450uqVu2u8Jkt8bFVFNUDc NQ NHLPGd2Y9MCuZ jkfpnG4MaIpgi1g4wvpXBeGzJI8Oawt9WeOLcEh - 5 miejsc na romantyczne oświadczyny podczas podróży autokarem

Kto nie chciałby w blasku słońca na pięknej plaży wylegiwać się? Każdy! A jeśli zaręczyny miałyby się odbyć w tak romantycznym miejscu jak Santorini, to odmowa nie wchodzi w grę! To miasteczko położone na klifie z niebiesko-białymi domkami przyprawia o zawrót głowy nawet największe romantyczki. Przewóz osób w Gdańsku umożliwia zorganizowanie wycieczki nawet w tak odległe miejsca.

Colmar we Francji

Jeśli przeżywasz wewnętrzny kryzys z tego powodu, że Wenecji może już niedługo nie być, to pomyśli o Colmar we Francji. To malownicze miasteczko posiada dzielnicę zwaną Małą Wenecją, w której można się zakochać od pierwszego wejrzenia. Kolorowe kamieniczki, mosty czy rejsy łódką to idealne miejsce na romantyczne oświadczyny

Toskania we Włoszech

L26 IwfFXpgXxYODeG 4tx 6S32j7X2UDI1eHVokjl8E3IHemtyaYDMzPouBwYlVulTAacaQNTHtSm2SSCWJ7Wml58SJmQCQ9cE3KwyXiJt H1qudgs1 1emNFyz22hWLXN3jUmO - 5 miejsc na romantyczne oświadczyny podczas podróży autokarem

Piękno natury to jedna z najpiękniejszych rzeczy, od których nie można oderwać wzroku. Zachwycające krajobrazy to jedna z rzeczy, które można znaleźć w Toskanii we Włoszech. Wynajem autokarów w Gdańsku organizują wycieczki nawet na drugi koniec Europy, więc dlaczego nie skorzystać?

Ulica Mariacka w Gdańsku

Chcąc powrócić do naszego ukochanego Gdańska do romantycznych spacerów zwieńczonych równie romantycznymi oświadczynami polecamy ulicę Mariacką w Gdańsku. Może nie będzie potrzebny wynajem autokarów, ale sam spacer uliczką to niepowtarzalne doświadczenie dzięki historii tego miejsca.

Nie ważne czy pragniesz oświadczyć się w Polsce, czy w Europie. Na świecie jest wiele przepięknych miejsc, w których możesz poprosić ukochaną o rękę. Wszystkie są równie romantyczne i posiadają jedyną w swoim rodzaju historię, do której każdy będzie chciał wracać.