4 powody, dla których podróż autokarem jest najlepszym środkiem transportu

Posted by admin
Category:
Ocena

W dobie tanich wycieczek zagranicznych, często ludzie wolą wsiąść w samolot i poszybować daleko. Chcą się znaleźć na miejscu szybko, nie zważając na to, co tracą nie wybierając podróży autokarem. Wynajem autokarów w Gdańsku również może zabrać nas w niesamowitą przygodę na drugi koniec świata! Do tego dochodzą dodatkowe atuty, które posiada podróż autokarem.

iStock 614316294 1024x683 - 4 powody, dla których podróż autokarem jest najlepszym środkiem transportu

1.  Niespotykane widoki

Oczywiście, podczas lotu samolotem również doświadczymy przepięknych widoków zapierających dech w piersiach. Jednak przewozy autokarowe w Gdańsku oferują te widoki na wyciągnięcie ręki. Lot samolotem czy pociągiem w nocy nie sprawi, że będziemy zadowoleni z tego, co jest za oknem. Będzie ciemno. Natomiast podróżując ulicami miast doświadczymy kultury czy piękna konkretnego miejsca.

2.  Wygoda

Podróż autokarami często jest dużo bardziej wygodniejsza niż podróż innym środkiem transportu. Autokary w Gdańsku wyposażone są w najwyższej jakości fotele, które uprzyjemniają każdą podróż. Dzięki tak wygodnym siedzeniom wycieczka jest znacznie przyjemniejsza. Dodatkowo, w autokarach są dwuosobowe miejsca siedzące, co jest znaczną zaletą przy 4-5 osobowych miejscach w samolocie. Taka liczba pozwala nam na zachowanie optymalnej prywatności, bez konieczności dzielenia się podróżą z dużą liczbą nieznajomych osób.

3.  Przystanki

Wynajmując autokar wraz z kierowcą ustalamy jaki będzie cel podróży oraz gdzie będziemy się zatrzymywać. Dzięki temu zyskujemy bardzo dużo czasu, który możemy spędzić poznając kulturę regionu, do którego się wybieramy. Każdy przystanek oprócz rozprostowania nóg może być również okazją do zwiedzania. Dzięki temu przewóz osób w Gdańsku będzie nie tylko wycieczką rozrywkową, ale również może nas czegoś nauczyć.

4.  Koszt wycieczki

Przelot samolotem czy często szybkim pociągiem jest znacznie droższy od podróży autokarem. Koszt wynajęcia własnego autokaru z kierowcą jest wyższy od standardowego przejazdu autobusem, jednak komfort związany z wynajęciem autokaru jest porównywalnie wysoki. Autokary są znacznie tańsze od innych środków transportu, a co za tym idzie? Możemy więcej pieniędzy wydać na pamiątki czy inne atrakcje związane z naszą wycieczką 🙂

Podróż autokarem może być nie tylko pięknym wspomnieniem, ale również cudowną przygodą. Warto przygotować się do niej jak najlepiej. Inne środki transportu są tak samo bezpieczne i wygodne, jednak widać znaczną wyższość podróży autokarem. Jeśli planujemy wycieczkę krajoznawczą, to wynajem autokarów jest najlepszą propozycją. Dzięki temu możemy dostosować całą wycieczkę pod swoje upodobania. Nie musimy być ograniczeni do podstawowych rozkładów jazdy pociągów czy samolotów.