3 najpopularniejsze miejsca na podróż autokarem w Europie

Posted by admin
Category:
Ocena

Najbardziej ekonomiczny sposób podróżowania przez Europę to podróż autokarem. Ten sposób transportu staje się coraz bardziej popularny z uwagi na komfort i niezwykłe przeżycia. Autokary w Gdańsku dodatkowo wyposażone są w komfortowe siedzenia, które umilają dłuższe podróże. Jednak wiele osób twierdzi, że podróże autokarowe są nudne i ciężko dojechać w piękne miejsca. Europa jest jednak miejscem, w którym jest wiele prześlicznych zakątków, w których można się dostać autokarem. Przewozy autokarowe w Gdańsku nie poruszają się jedynie po terenie Gdańska, ale również dojeżdżają na sam kraniec świata. Aby pokazać Wam jakie piękne miejsca warto odwiedzić, stworzyliśmy 3 najpopularniejsze miejsca na podróż autokarem w Europie. Każdy z nich jest wyjątkowy i magiczny.

qtq80 pdY0eI landscape 1024x716 - 3 najpopularniejsze miejsca na podróż autokarem w Europie

1.  Włochy

Jako że we Włoszech jest tak wiele pięknych miejsc do odwiedzenia, postanowiliśmy nie rozgraniczać go na Rzym czy inne znane miejsca. Dodatkowo, świetną atrakcją może być przejazd przez całe Włochy autokarem w celu jego zwiedzania. We Włoszech na pewno warto odwiedzić Wenecję – miasto zakochanych. Rzym, do którego prowadzą wszystkie drogi, nawet te autokarowe do kolejny przystanek na naszej mamie. Spotkamy tam mnóstwo pogodnych osób i możemy uczestniczyć we mszy świętej z Papieżem. Włochy to miasto idealne dla zakochanych osób, ale też takich, które interesują się modą. W Mediolanie często odbywają się fashion week, gdzie można obejrzeć niesamowite kreacje modowe podczas pokazów.

2.  Berlin

Berlin to miasto, które nigdy nie śpi, a jego historia zapisana na ulicach wzbudza zachwyt każdego turysty. Warto się tam udać, aby odwiedzić mur berliński, Bramę Brandenburską czy Czerwony Ratusz. Niedaleko Berlina znajduje się również Tropical Island, czyli olbrzymi park rozrywkowy dla całej rodziny przypominający tropikalną wyspę.To miejsce jest fantastycznym pomysłem, aby udać się tam z całą rodziną, nawet na krótkie wakacje. Wrócimy odprężeni niczym po pobycie w ciepłych krajach.  Z Gdańska do Berlina jest rzut beretem dlatego wynajem autokarów w Gdańsku jest dobrym pomysłem, aby się tam dostać.

3.  Francja

To kraina winem i bagietkami płynąca, ale również miejsce, w którym można się zakochać. Poza nadzwyczaj popularną oraz często wybieraną do zdjęć ślubnych wieżą Eiffla, we Francji jest jeszcze kilka miejsc, które warto odwiedzić. Jednym z nich jest Eze – położona na nadbrzeżu średniowieczna wioska, która przeniesie nas w dalekie czasu. Majestatyczna robota wybrukowanych ulic sprawia, że jest to jedno z pięknych miejsc na Lazurowym Wybrzeżu. Carcassonne to kolejne miejsce, w które może Was zabrać przewóz osób w Gdańsku. Olbrzymie fosy i zwodzone mosty są nie lada gratką dla osób pasjonujących się średniowieczem.

Te miejsca są jednymi z najpopularniejszych, które można zwiedzić w Europie podczas wycieczki objazdowej autokarem. Wystarczy zebrać pogodną ekipę, która będzie zainteresowany zwiedzaniem i zarezerwować odpowiedni autokar. Niech przygoda się już zacznie!