3 ciekawe miejsca do odwiedzenia we wrześniu

Posted by Dobrucki Team
Category:
Ocena

Wrzesień ma to do siebie, że w dalszym ciągu możemy cieszyć się piękną pogodą, upały nie będą nam już zagrażać i możemy być pewni, że w niektórych miejscach nie będzie aż tak wielu ludzi. To cieszy – i jest też oczywiście dużo bezpieczniejsze! 

Podróżować możemy po naszej pięknej Polsce, ale także możemy już wybrać się gdzieś dalej. Znów możemy poruszać się samolotem! Jeśli jednak obawiasz się cen lotniskowych parkingów, nie zwlekaj i sprawdź naszą ofertę transferów lotniskowych. Szybko, bezpiecznie i w przystępnej cenie! Przewóz osób w Gdańsku jeszcze nigdy nie był tak prosty!

A teraz zapraszamy do zapoznania się z garścią inspiracji na wrześniowy wypad! 

kotor 833513 960 720 - 3 ciekawe miejsca do odwiedzenia we wrześniu

Praga

Praga od wielu lat zachwyca architekturą, dobrym jedzeniem i rzecz jasna – piwem! Kto z nas nie lubi pysznego, smażonego sera w towarzystwie wspaniałego, czeskiego piwa? Jesteśmy przekonani, że nie znajdziemy nikogo takiego! Na korzyść Pragi niewątpliwie wpływa również fakt, że nie jest to zbyt drogie miejsce na wypad. Dodatkowo naprawdę jest tam co zobaczyć – i nie wspominamy tu tylko o Moście Karola! W Pradze znajdziemy mnóstwo wspaniałych muzeów, parków, ogrodów i galerii. A także wiele innych atrakcji!

Czarnogóra

Ten kraj nas samych bardzo zaskoczył! Nie dość, że jest dużo piękniejszy, niż wydawało się na początku – bo niestety, sama stolica nie zachwyca tak, jak reszta kraju. To, co dzieje się poza nią – dosłownie raj na ziemi! Trudno jednoznacznie określić, które miasto jest najładniejsze. Z pewnością ogromne wrażenie robi Kotor – miasto, w którym królują… Koty! Warto jednak zwiedzić ciut więcej. To właśnie między miastami dzieje się magia! 

Trójmiasto

Nie mogliśmy nie umieścić go w naszym zestawieniu! Trójmiasto jest równie zachwycające i we wrześniu, gdy powoli zmniejsza się turystyczna gorączka. Co więcej, prosto jest wynająć autokary w Gdańsku – skorzystać z okazji i zwiedzić całe wybrzeże! Brzmi jak wspaniała wycieczka, prawda? 

Trójmiasto kochamy za to, że Gdynia, Gdańsk i Sopot oferować będą nam coś zupełnie innego. Każde z nich jest też przystosowane i do rodzinnych wakacji, studenckich pobytów czy weekendowych, szybkich wypadów w gronie przyjaciół! A kto wie – może i we wrześniu towarzyszyć nam będzie wspaniała pogoda. Dlatego warto spędzić ostatnie momenty nad morzem, zanim przyjdzie jesień i ochłodzenie! 

neptunium 1853146 960 720 - 3 ciekawe miejsca do odwiedzenia we wrześniu

Która propozycja przypadła Wam do gustu najbardziej? My nie możemy się zdecydować, gdzie pojechać. Jedno jest jednak pewne – wrzesień z pewnością obfitować będzie w wycieczki!