3 ciekawe miejsca do odwiedzenia w sierpniu

Posted by Dobrucki Team
Category:
Ocena

Sierpień już tuż, tuż! Mamy nadzieję, że pogoda będzie sprzyjać, bo jak powszechnie wiadomo – lato w Polsce jest dość krótkie, więc trzeba wykorzystać je w stu procentach! Piesze wycieczki, plażowanie, zwiedzanie najpiękniejszych miejsc w Polsce – to tym powinien zostać wypełniony nasz wakacyjny kalendarz! 

Jaka jest Wasza ulubiona rozrywka? Pływanie może opalanie? Zwiedzanie pięknych miejsc, wycieczka po zielonych terenach? Miłośnik każdej z tych aktywności na pewno znajdzie w naszym zestawieniu coś dla siebie!

 

fishing boats 1785400 960 720 1 - 3 ciekawe miejsca do odwiedzenia w sierpniu

Półwysep Helski 

Gdzie pojechać w sierpniu 2020? Naszą pierwszą propozycją jest Półwysep Helski. Piękne plaże, wspaniała atrakcja – będąc w Helu właśnie znajdujemy się na początku Polski! Wynajem autokarów w Gdańsku z pewnością ułatwi Ci podróż z rodziną i przyjaciółmi. 

Miasteczko Hel jest malownicze, przyjazne turystom, ale nie utraciło swojego klimatu! Możliwe jest wypożyczenie rowerów i objechanie całego półwyspu – to nie lada atrakcja! Urlop miło jest też spędzać aktywnie, a doskonałe ścieżki rowerowe zdecydowanie ułatwią poruszanie się za pomocą roweru. Trasa jest piękna – naprawdę warta zobaczenia! 

Zamek Krzyżacki

Coś dla miłośników historii! Sami uwielbiamy zamki i pałace. Zamek Krzyżacki będzie doskonałą rozrywką dla całej rodziny, solidną dawką wiedzą z historii. Na pewno każdy z wycieczki wyjedzie zadowolony! Masa atrakcji, eksponatów z pewnością sprawi, że dzień spędzony na Zamku Krzyżackim będzie niezapomniany. 

Warto zadbać o komfort wycieczki – autokary w Gdańsku z pewnością bezpiecznie dowiozą nas w każde, wybrane przez nas miejsce!  

Trójmiasto

Trójmiasta absolutnie nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu! Wystarczy zamówić przewóz osób w Gdańsku i cieszyć się atrakcyjną wycieczką! Jakie są nasze ulubione atrakcje w Trójmieście? Z pewnością będzie to Molo w Sopocie, Ulica Mariacka, Skwer Kościuszki, pomnik – fontanna Studnia Neptuna, Twierdza Wisłoujście, Ulica Bohaterów Monte Cassino, Akwarium Gdyńskie Morskiego Instytutu Rybackiego, Długie Pobrzeże, Stocznia Gdańska, Krzywy Domek, Archikatedra Oliwska, Wieża Więzienna i Katownia, Opera Leśna, Ratusz Głównego Miasta… Wymieniliśmy sporo, ale to nie są wszystkie z nich! Nie zapominajmy też o plażach i niedalekich, malowniczych terenach. Trójmiasto to zdecydowanie dobry wybór na letnie wakacje! 

castle tower 4206333 960 720 - 3 ciekawe miejsca do odwiedzenia w sierpniu

Które z podanych miejsc wybierzecie jako swój cel letnich podróży? Wolicie spędzać czas na plaży, na wycieczkach czy zwiedzając muzea? Podzielcie się z nami w komentarzu!