Wynajem autokarów luksusowych w dniu ślubu.

Dzień ślubu jest niepowtarzalny i wyjątkowy. My to wiemy!

Wynajem autokarów i limuzyny do ślubu wymaga firmy, która rozumie znaczenie tego dnia – jego niepowtarzalność i wyjątkowość. Nasze wieloletnie doświadczenie i duża flota pojazdów pomoże sprawić, że dzień ślubu będzie szczególnym wspomnieniem.

Wiemy, że w tym specjalnym dniu, nikt nie chce żadnych zmartwień. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zapewnić, że jeśli chodzi o transport Państwa gości, nie będzie żadnego powodu do zmartwień.

Nasz personel pomoże Państwu doskonale zaplanować transportu dla gości weselnych.

Dlaczego warto zamówić kompleksową usługę transportową w dniu ślubu? Spójrzmy prawdzie w oczy, nikt nie chce być kierowcą w takim dniu. Dlaczego zatem nie skorzystać profesjonalnych usług? Goście będą mogli zostawić swoje samochody w domu a potem dobrze się bawić. My zajmiemy się wszystkim.

Dysponujemy pięknym Lincolnem Town Car – flagowym modelem marki Lincoln mogącym pomieścić jedenaście osób. Jest to najdłuższa limuzyna w województwie pomorskim.
W ofercie posiadamy również najnowszego Opla Insignię jak również srebrną Hondę Civic 5d oraz chabrowego Volkswagena Passata.

Zapraszamy do wypełnienia formularza kalkulacji.

Jeżeli szukają Państwo zespołu gwarantującego rewelacyjną obsługę artystyczną imprezy zapraszamy na stronę naszych przyjaciół www.jaksband.pl

  • m_passa
  • m_4
  • m_1
  • m_lincoln