Usługi

Potrzebują Państwo transportu dla dużej grupy osób? Nie chcecie wydawać fortuny, ale oczekujecie wysokiego standardu usług? Trafiliście we właściwe miejsce.

W firmie Dobrucki oferujemy najlepsze ceny przy zachowaniu serwisu najwyższej jakości. Oferujemy najbardziej konkurencyjne stawki.

Przewożenie dużej grupy rodziny czy znajomych nie może być prostsze. Dzięki dużym pojazdom (do 67 osób) będziecie mogli Państwo podróżować otoczeni przez całą rodzinę i przyjaciół.

Może to przywodzić na myśl transport publiczny, który kojarzy się z dużymi autobusami. Nic bardziej mylnego – nasze autokary to zupełnie inna liga. Pojazdy oferują udogodnienia takie jak zintegrowany odtwarzacz DVD i CD, lodówkę, klimatyzację i toaletę – z tym wszystkim podróż przebiegnie w miłej atmosferze i bezstresowo. Jeśli planujecie Państwo długą podróż odrobina luksusu nie zaszkodzi.

Jeśli jednak podróż Państwa znuży i zechcecie rozprostować nogi, nasi kierowcy zaplanują odpowiednie przerwy.

Wszystkie nasze autokary są obsługiwane przez doświadczonych kierowców, możecie być Państwo pewni, że będzie w dobrych rękach.

Pracownicy działu obsługi klienta mają olbrzymią wiedzę we wszystkich aspektach związanych z wynajmem autokarów i będą mogli doradzić najlepsze rozwiązanie do Państwa potrzeb

O ofertę mogą Państwo zapytać już teraz, będziecie zaskoczeni, jak dobre są nasze ceny!

Nie ważne jak daleka jest podróż, jak wielu ludzi trzeba przewieźć  – jesteśmy w stanie obsłużyć każde zlecenie.

Zapraszamy!
Zespół firmy Dobrucki